WAKO

Żaluzje, rolety i markizy

Gdańsk, Otomińska 15E

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kamila - opinia wątek zamknięty Witam Wszystkich Potrzebujących Rolet Dzień - Noc!!! Skorzystaliśmy z oferty...
~Kamila
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 maja 2020

Nie Polecam wątek zamknięty Nie polecam wręcz przestrzegam potencjalnych nowych klientów.
~Klient
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 września 2018

Nie polecam wątek zamknięty Nie polecam usług świadczonych przez firmę Wako, wręcz przestrzegam...
~Klient
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 września 2018

Firma godna polecenia wątek zamknięty Bez zarzutu, od pomiaru, poprzez ustalenie daty realizacji, do jej samej (pan...
~Michał
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2018

Polecam wątek zamknięty Firma oferuje szeroki asortyment, profesjonalne doradztwo, wysoką jakość...
~klientka z Nowego Świata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 maja 2018

Polecam! wątek zamknięty Świetna jakość materiałów i wykonania, a gotowy produkt prezentuje się...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 marca 2018

Bardzo dobra obsługa wątek zamknięty Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z obsługi i oferty firmy, która...
~Paulina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 stycznia 2018

Bardzo dobra obsługa wątek zamknięty Dzięki tej firmie mam obroletowany cały dom. W domu mam zamatowane rolety...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 stycznia 2018

Nie polecam wątek zamknięty Podczas montażu jeden z rolet rzymskich, pracownik popełnił błąd i...
~Adam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 marca 2016

Nietypowe okna, zadanie dla profesjonalistów wątek zamknięty Mam bardzo nietypowe okna, za długie, pod kątem 90 stopni względem siebie i...
~Paulina
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 listopada 2015

POLECAM... SZYBKO I SOLIDNIE wątek zamknięty Szczerze polecam tę firmę. Doradca handlowy świetnie doradził produkt (Pan...
~Ja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 lipca 2015

Zdecydowanie polecam. wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z usług firmy WAKO. Bardzo dobra i ciekawa oferta,...
~Jonatan
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lutego 2015

POLECAM! wątek zamknięty Wielokrotnie korzystałam z usług firmy WAKO. Za każdym razem współpraca była...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 lutego 2015

100 % Polecam! wątek zamknięty naprawdę szybka realizacja. miało być do 14 dni montaż odbył się po 7. Duża...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 lutego 2015

Polecam wątek zamknięty Rozejrzałem się pośród różnych firm, wybrałem tą i nie żałowałem. Szeroki...
~Szymon
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 lutego 2015

Świetna firma wątek zamknięty Firma posiada szeroką ofertę i świetnych fachowców. Jak czegoś nie...
~Paulina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 lutego 2015

Godni polecenia!!! wątek zamknięty W usług firmy skorzystałam dzięki poleceniu znajomych. Za co jestem bardzo...
~Bartłomiej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 grudnia 2014

Zdecydowanie polecam firmę WAKO wątek zamknięty Na Trójmiejskim rynku istnieje wiele firm, które oferują sprzedaż przysłon...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 grudnia 2014

Odradzam - zliczka chętnie - wykonania brak wątek zamknięty W dniu 05-09-2014 zamówiłem 1 żaluzję wpłacając zaliczkę 100zł. Wartość...
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 października 2014

Zdecydowanie odradzam!!!! wątek zamknięty Z tak wielką niekompetencją i ignorancją w stosunku do klienta już dawno się...
~N
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 listopada 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry