Oceniam ten warsztat na 6 + !!!! Posiadam opla zafirę B i pewnego dnia wsiadając do auta przestał działać wentylator wszystko inne bez zmian tem. zewnętrzna radio itd... wszystko działało a wentylator nawet na wyswietlaczu sie nie wyświetlał ( dodam ,że mam pełen klimatronic) więc odstawiłam samochód do elektronika w gdańsku wyjął panel sterowania i stwierdził ,że jest to częsć nienaprawialna w serwisie krzyknęli za panel 2tyś bo muszą ściągać z niemiec ponieważ nie ma w polsce dostępnego akurat z moim symbolem . Obdzwoniłam chyba wszystkie warsztaty wszyscy mieli różne teorie ,że to może body komputer lub sieć kan ( co to wogule jest???) i trafiłam do FIAT-Clubu i co???? Właściciel trzymał auto 4 dni na warsztacie i po tych dniach dostałam telefon ma pani auto zrobione!!!!!!!! Nie mogłam w to uwierzyć ponieważ wszyscy zapewniali mnie ,że musze wymienić cały panel sterujący( mój ma oznaczenie RJ3 podobno bardzo ciężko go dostać na aukcjach internetowych też go nie było ) za ponad 2 tyś zł. Ucieszyłam się jak dziecko , dlatego poleca,m wszystkim ten warsztat co myślą ,ze już nic sie nie uda zrobic jednak się da jak widac !! SUPER WARSZTAT ! albo raczej wiedza ludzi tam pracujących!