Fiat Club

Warsztaty samochodowe Części zamienne - detal

Pruszcz Gdański, Łukasiewicza 3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Artur - opinia Polecam Fiat Club. Poradzili sobie z problemami hałasu w silniku. Co ciekawe...
~Artur
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 września 2022

opel zafira wątek zamknięty Jestem zadowolony z naprawy . Wszystko zgodnie z ustaleniami , rzeczowo i...
~Robert
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 stycznia 2018

polecam wątek zamknięty polecam porzadny zaklad jestem zadowolony mam samochod fiat panda byl...
~cino
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2017

~Wojtek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lutego 2017

Polecam! wątek zamknięty Oddając auto do serwisu Fiat Club można mieć pewność, że dobrze zaopiekują...
~Jacek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 października 2016

Fiat Club - świetny warsztat wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług tego warsztatu. Atrakcyjne ceny, szybkie i...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 września 2016

Polecam !!! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z usług warsztatu i podejścia pracowników do...
~Zbyszek
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 grudnia 2014

szacunek dla mechanika wątek zamknięty Fiat stilo multiwagon 1.9 itd. Byłem tam we wrześniu zeszłego roku - nie...
~mangus
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 stycznia 2015

posiadacz fiata bravo z 2011r. wątek zamknięty Jak juz zaznaczyłem posiadam fiata bravo z 2011 . Pewnego dnia pojawił się...
~gość
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2014

Dobra robota wątek zamknięty Jestem posiadaczem fiata punto evo z silnikiem w technologii multiair....
~MAREK
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lutego 2014

Polecam wątek zamknięty Konkretnie, rzeczowo, o wszystkim informuja i konsultuja z klientem. Nie...
~jacek
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2012

WARSZTAT SUPER!!!! wątek zamknięty Oceniam ten warsztat na 6 + !!!! Posiadam opla zafirę B i pewnego dnia...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 lutego 2014

dobry warsztat wątek zamknięty Jestem zadowolony z tego warsztatu dobrze wykonują swoją robotę . Konkretnie...
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 grudnia 2013

Ten warsztat jest tylko dla cierpliwych ludzi. wątek zamknięty Właściciel umawia się na konkretną godzinę, a potem karze czekać, niewiadomo...
~Dariusz G.
7

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2011

JESTEM NA TAK wątek zamknięty Jestem zadowolony z usług fiat-clubu. Mam 3 samochody marki fiat i jestem...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 czerwca 2013

Gorąco polecam wątek zamknięty Chciałbym podziękować za fachową obsługę i zachęcam do korzystania z ich...
~Fiat punto mk1
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 grudnia 2012

Profesjonalnie i bezproblemowo! wątek zamknięty Pierwszy raz korzystałem z usług tego warsztatu (polecił mi go znajomy z...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 listopada 2012

Polecam wątek zamknięty Z cala odpowiedzialnoscia polecam ten warsztat. Naprawde oplaca sie...
~Anna M
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 lutego 2012

Stilo MultiWagon wątek zamknięty Zaryzykowałem czytając tylko opinie na forum. Żałuję, że wcześniej tam nie...
~Włodzimierz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 czerwca 2011

fiat wątek zamknięty Jestem posiadaczem fiata trafiłem tam z przypadku. Poprostu przeczytałem...
~bardzo zadowolony klijent
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
38

postów

29

wątków

do góry