Widok

WATEK DLA ZAPRACOWANYCH ***165***

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
No to się ulituję i zrobię nowy:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiper ale Ty masz podejście, chcesz to się z Tobą zamienię:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jejku ja mam juz dosc tej nudnej jak dla mnie pracy
nie chce mi sie tu siedziec niestety musze wytrzymac do 15,30


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Madzia to widzisz podobnie jak ja,tylko ja na szczęście do 15

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i tez sie nudzisz kochana ?


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak mops,już bym sobie poszła,ale jakbym wyszła ,to później musiałabym odrobić,a nie mam kiedy,poza tym ja nie lubię odrabiać

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja juz tez bym poszła zwłaszcza ze musze szyc sukinke dalej a czasu coraz mniej mi zostało :(


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jaką suknie w końcu wybrałaś?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja luię swoją NUDNĄ pracę :))))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
spudnice i bluzke ale nie podoba mi sie
jak uszyje to wkleje fotki


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na pewno ładne, tylko Ty jak zwykle narzekasz:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
e nie grubo wygladam niestety niunia


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak już wkleisz fti to na pewno ocenimy, i nic mi tu o grubości nie gadaj, Ty nie jesteś obiektywna

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem i to za bardzo
bo widze jak sie nie mieszcze w ciuszki
no moze w niedziele uda mi sie cos wkleic zobaczymy


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
MAdziu jak już się porządnie wyleczysz to przestaniesz tyć, zobaczysz będzie dobrze

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam nadziej
musze dzisiaj wystawic auto do sprzedazy
mam nadzueje ze sie ktos zdecyduje na nie szybko


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
halooooo


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Madziu ja tam przygotowania do wesela ?? I jak tam Maciek dzwonił do Tomka ?? czy zdecydował się sam wszystko pozałatwiać??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie dzwonił bo miałam wczoraj goscia dzisiaj go poprosze zeby sie z tomkiem skontaktowal bo musimy go sprzedac szybko

a przygotowania ?
cóz idą jak krew z nosa albo i jeszcze gorzej a został mi tydzien raptem


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale wzięlaś się w końcu do szycia co??? a co ci jeszcze zostało do zrobienia ?? Może się do czegoś przydam i pomoge :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aleksad, specjalnie dla Ciebie...

teraz mam na tapecie import płac :/

najgorsze jest to że pracuje w ksiegowości a ksiegową nie jestem ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0