Widok

WIELKIE DZIĘKI!

Dzięki Akademii Prawa Jazdy i mojemu wspaniałemu instruktorowi - Michałowi Cieplińskiemu zdałem prawo jazdy i dziś jestem już pełnoprawnym uczestnikiem ruchu :) Teoria wykładana bardzo przejrzyście, a do tego w przystępny dla słuchacza spoób. Czas spędzony na wykładach mijał bardzo szybko, a wiedza sama wchodziła do głowy. Co do instruktora, muszę przyznać, że był to najlepszy wybór. Do Michała trafiłem z polecenia, i już teraz wiem, że sam chętnie będę go polecał znajomym. Konkrenty, rzeczowy i bardzo oddany swojej pracy - szybko wyjaśnił mi podstawowe zasady kierowania pojazdem, tak bym mógł od pierwszych minut jazdy w pełni z nich korzystać. Z każdą kolejną godziną i z każdym przejechanym kilometrem czułem się coraz pewniej za kierownicą. Kazde spotkanie mijało w przyjaznej atmosferze, wraz z instruktorem często żartowaliśmy, nawet nie zauważyłem jak szybko zleciał ten czas. Dziękuje Akademii za doskonałe przygotowanie do egzaminu teoretycznego oraz instruktorowi Michałowi za poświęcony czas i każdą cenną uwagę, dzięki której zdałem bezbłędnie egzamin praktyczny. Serdecznie polecam wszystkim, a Michałowi życzę jeszcze wiele sukcesów!
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Serdecznie polecam!

Niemożliwe stało się możliwe a to spowodował INSTRUKTOR AKADEMII
JAZDY PAN Włodek Maćko .Pomógł mi nabrać odwagi i pewności siebie
po długiej przerwie prowadzeniu samochodu . Wyeleminował błędy jakie
do tej pory popełniałam .Mnóstwo cennej wiedzy przekazuje w prosty i
praktyczny sposób ,przy tym cierpliwy i opanowany.Uczy jeżdzić dynamicznie.Pięknie dziękuję za ciężką pracę włożoną w moją naukę jazdy ,zasad bezpieczeństwa i technikę prowadzenia samochodu.
Serdecznie polecam ,a Panu Włodkowi życzę wiele sukcesów !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry