Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magdalena - opinia wątek zamknięty gorąco polecam, po raz kolejny jestem mile zaskoczona bardzo profesjonalną...
~Magdalena
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 września 2022

Naprawa centralnego zamka wątek zamknięty Naprawa wykonana bardzo profesjonalnie i szybko. Do tego przystępnie cenowo....
~Maciej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 października 2018

montaż czujników cofania oraz rejestratora jazdy przedniego i wstecznego wątek zamknięty Z uprzejmości załogi oraz wykonania powierzonej usługi która wykonana została...
~Zeno
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 czerwca 2018

Rewelacyjna i fachowa obsługa, terminowość i pelen profesjonalizm wątek zamknięty W styczniu tego roku firma WIK, pomogla mi wyborze odpowiednich zabezpieczen...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 stycznia 2018

Szczerze polecam wątek zamknięty Fajny sklep z możliwością montażu zakupionych rzeczy. Dobrze działa obsługa...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 stycznia 2018

Fachowcy 1 klasa w Trójmieście wątek zamknięty Sorzystałem z usług już 2 razy i po raz kolejny się nie zawiodłem....
~Tomek DJ Crazy
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 grudnia 2017

Profesjonalizm i miła obsługa. wątek zamknięty Byłam zaskoczona profesjonalizmem i miłą obsługa,co niestety teraz rzadko się...
~kobieta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 listopada 2017

Radio + akomulator wątek zamknięty Robiłam u Panów radio (naprawione z sekunde) następnie był problem z poborem...
~AF-M
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2017

Szybko i Profesjonalnie wątek zamknięty Bardzo dobra obsługa klienta.Fachowe podejście do tematu car audio.Polecam
~Dawid
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 marca 2017

Miła i kompetentna pomoc wątek zamknięty Pojechałam tam po przeczytaniu opinii z alarmem, który nie działał. Pozytywne...
~Hanka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 stycznia 2017

Fachowcy pełną gębą wątek zamknięty Wybitnej klasy fachowcy. Usługa na najwyższym poziomie. Podczas gdy nIkt nie...
~Szymon
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 stycznia 2017

Szybko i profesjonalnie wątek zamknięty Usługa dotyczyła montażu sterownika centralnego zamka. Duży wybór sprzętu w...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 listopada 2016

Audi wątek zamknięty W firmie WIK montowałem aa oraz inne zabezpieczenia, warsztat godny...
~Darecki
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 września 2016

P.H.U.P WIK wątek zamknięty Dowiedziałam się ,że pracuje u Państwa,Pan Piotr Krygier.Wcześniej pracował...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2016

Sa najlepsi wątek zamknięty Montowalem u nich alarm dziala bardzo dobrze Co mnie zaskoczylo to znajomosc...
~Bartek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2016

Pełen profesjonalizm!!! wątek zamknięty Profesjonalne podejście do klienta. Mila i fachowa obsługa. Gorąco polecam...
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2016

Sprzęt CB wątek zamknięty Będąc w Trójmieście jak to stary CB-ista po opiniach zajrzałem do tej...
~swt50
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 czerwca 2015

super wątek zamknięty polecam,pełny profesjonalizm,od razu zorientowałem się że ludzie w branży są...
~wiesław
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 lutego 2015

oscaroo - opinia wątek zamknięty dobra i konkretna obsługa,szybko naprawili centralny zamek w moim aucie.polecam
~oscaroo
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 lutego 2015

Mateusz - opinia wątek zamknięty Konkurencyjne ceny. Gruszka do radia 20zł mniej niż w innych sklepach (taka...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 grudnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry