Widok

WŁAŚCICIELKA DARIA JEST NIEMIŁĄ I NIEKOMPETENTNĄ FRYZJERKĄ

Byłam wieloletnią klientką w salonie HZ. Strzygłam się u Karoliny (która już nie pracuje) potem przez chwilę u Oli aż w końcu trafilam do właścicielki Darii. Na strzyżenie chodzę raz na 1,5 mca. Nie byłam zadowolona w 100% ponieważ nie umie słuchać klientek, jednak strzyże w miarę profesjonalnie więc godziłam się na to. Fryzura wizualnie byla ok jednak dla mnie najważniejsze jest samopoczucie i komfort w noszeniu włosów. Niestety jakis czas temu pani Daria chciała odwołać moją wizyte z powodu 3 tygodniowej niezdolności do pracy, poleci,ła mi Jstynę. Niestety moja wizyta była podójnym rozczarowaniem. Pani Justyna nierówno wycieniowala mi włosy, a pani Daria pod koniec mojego przedłużającego się strzyżenia pojawiła się i ku mojemu zdziwieniu zapraszała na fotel klientkę! poczułam się bardzo nieswojo. Jednak, postanowiłam puścić to w niepamięć a ponieważ włosy źle ukladały mi się po strzyżeniu Justyny próbowałam umówić się znowu do Darii. Gdy odebrała telefon powiedziała mi znowu bajkę o 3 tyg niezdolności z powodu kontuzji ręki. zapytałam o Olę - tu długie terminy. w końcu w bardzo niemily sposób powiedziała termin i odłozyła słuchawkę. Wizytę odwołałam chociaż jej nawet nie wpisała.
Moja ocena
obsługa: 2
 
jakość usług: 2
 
kreatywność: 2
 
klimat i wystrój: 2
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 2
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam P. Paulino.

Bardzo mi przykro, ze w taki sposób odbiera Pani moja osobę. W mojej ponad 10 letniej karierze nie zdarzyło mi się jeszcze usłyszeć na swój temat tylu negatywnych opinii. Każdy klient ma prawo do swojej subiektywnej oceny. Nie mogę jednak zgodzić się z sytuacja która Pani opisuje, iż po pierwsze - przyjęłam w tym samym czasie inna osobę, po drugie - ze nie była Pani wpisana na wizytę która i tak została przez Pania odwołana. Została jeszcze trzecia sprawa - właściciel również ma prawo być na kilku tygodniowym zwolnieniu lekarskim.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Niezadowolona
A jak byłaś ta wieloletnią klientką, podejrzewam że zadowoloną, bo inaczej nie trwało by to tak długo, napisałaś choć jedną pozytywną opinię na temat tego salonu??
Podejrzewam, że nie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry