Widok

WOŚP brawo Banino

Sztab w Kartuzach w tym roku przegonili jedynie wolontariusze z Banina - w "stolicy Kaszub "udało się zebrać ponad 95 tys. zł. Banino 140 tys. może przenieść stolicę Kaszub do Banina ? Kościerzyna już całkiem odpada - w całym powiecie kościerskim 150 tys.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 5

Jest to ściśle powiązane z tym kto gdzie na kogo głosuje. Tam gdzie pis jest mocny, tam WOŚP mało zebrał. Taka to prawdziwie katolicka postawa.
Banino zebrało dwa razy więcej niż miasto żukowo. Wielkie ukłony dla mieszkańców Banina!
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 6

Ja dałem księdzu na tacę on sam wie komu pomóc w okolicy albo na caritas Nie Bede płacił za łudstok.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 30

Banino zbiera w Gdańsku. Rozjaśniło się wam trochę!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9

Dla przypomnienia... Banino pierwszy raz organizowało finał WOŚP i zebrało 142tys zł.
https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=97u3eEnAj7w
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale nie w Baninie. Nie oszujujcie ludzi!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

Brawo Banino!!! Nie ważne gdzie zbierali a ważne, że ludzie z Banina. Suuuper więcej sprzętu w Polskich szpitalach.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

Banino, Chwaszczyno, Rębiechowo, Miszewo jako sołectwa, pokazały, że mogą zrobić coś dobrego razem, nie oglądając się na Żukowo. Brawo! Przyniosło to super efekty i zebranie 2x więcej pieniędzy niż Żukowo oraz więcej pieniędzy niż Kartuzy, robi wrażenie. To pokazuje, że sołectwa te, powinny zacieśnić współpracę i myśleć o wspólnej przyszłości.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

do typa 195.116.21.* nowy post
jego wpis
Ja dałem księdzu na tacę on sam wie komu pomóc w okolicy albo na caritas Nie Bede płacił za łudstok.

Jak będziesz potrzebował pomocy to podpisz w szpitalu deklarację ,że nie będzieswz korzystał ze sprzętu z naklejką WOŚP.
Rozumiem ,że każdy ma wybór komu daje datki ale po co te chamskie wpisy o Woodstoku. Widać jaki z ciebie katolik. Leżysz pod figurą a diabła masz za skórą.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4

Naklejki można wszędzie nakleić baranie , biorąc pod uwagę ilość tych zbiorek to w Polsce powinny być same ekstra szpitale z nowoczesnym sprzętem , komu się kieszeń nabija , wystarczy myśleć.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Mój ogromny szacunek za powyższą wypowiedź, zmagając się z tak głębokim upośledzeniem nie miałbym odwagi obrażać Orkiestrę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Stoi zakurzone w piwnicach szpitala
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

ale co k**wa stoi ???? ....typowa blondynka chce cos powiedzieć ale nie wie jak .
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Inne tematy z forum Banino

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

do góry