Odpowiadasz na:

Re: WRZEŚNIOWO - PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013 (11)

Ja dopiero po śniadanku,ciężką noc miałam,spać nie mogłam i póżniej nie chce się wstać,synek przed 10 pojechał do przedszkola,a ja zastanawiam się co by tu na obiad zrobić,może... rozwiń

Ja dopiero po śniadanku,ciężką noc miałam,spać nie mogłam i póżniej nie chce się wstać,synek przed 10 pojechał do przedszkola,a ja zastanawiam się co by tu na obiad zrobić,może spaghetti,zobaczę.

Jakie kolory ścian przewidujecie na pokój dziecięcy?Noi jakie ciuszki macie na pierwsze miesiące?w czym na co dzień?Bo teraz tyle jest tego,że nie wiadomo w co ubierać,np.zauwazyłam że body dł.rękaw i do tego pół śpiochy ale to chyba opcja na bardziej ciepłe dni,ja pozostanę przy body i śpioszkach.

Walerka czy u Was jak kobieta nie pracuje dostaje jakieś pieniądze od państwa?Słyszałam że dostaję się jakieś pieniądze,tu ponoć też ale nie wiem czy tego nie znieśli,noi plus do tego pieniądze na dziecko co miesiąc.A jak u Was jest?

zobacz wątek
12 lat temu
ania27

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry