Odpowiadasz na:

Re: WRZEŚNIOWO - PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013 (22)

Marta nie wiem dlaczego mialam cie za blondynke.
zapodaj linka bo gdzies przegapilam, jak bede lazic po sklepach to spojrze.
u mnie humor do niczego ciag dalszy, wlasnie sobie... rozwiń

Marta nie wiem dlaczego mialam cie za blondynke.
zapodaj linka bo gdzies przegapilam, jak bede lazic po sklepach to spojrze.
u mnie humor do niczego ciag dalszy, wlasnie sobie uzmyslowilam ze nie przespalam normalnie nocy od jakis 6-7 tygodni, typowo obudzil mnie skurcz w obu lydkach dzis, a to tego doszlo kompletnie scierpniete rece.
po prostu juz nie wyrabiam na 3 godzinach snu na dobe, a do tego w pracy nic mi nie wychodzi, tak chcialam skonczyc ten projekt a tu jak na zlosc wszystko sie sprzysieglo przeciwko mnie.wiecie ja nie z tych placzacych, jak cos jest nie tak to sie raczej wsciekam, klne ale nie placze wiec jak sie wczoraj poplakalam to sie maz powaznie wystraszyl.

linka - u mnie tez ta pierwsza ciaza to byl pikus, nic mi nie bylo a teraz tragedia, najchetniej to bym sie upila a nawet tego nie moge.

sorry ze tak smece, zaraz mam wizyte u lekarza, sprobuje wymoc ustalenie terminu na nich bo wlasciwie im nie robi i badania na tarczyce bo juz minelo 6 tyg a oni uwazaja ze raz na trymestr wystarczy, a mialam ft4 14 wiec tak juz pod dolna granice.

ja mojej sukni nie sprzedaje, kupilam ja z grosze z Chin wiec nie boli a bardzo ja lubie, ewentualnie kiedys moze przerobie na cos dla Juli np komunijna

zobacz wątek
11 lat temu
~walerka

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry