Odpowiadasz na:

Re: WRZEŚNIOWO - PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013 (9)

potwierdzam z laktatorem i nie bawcie sie w reczny, bo to strata czasu, od razu elektryczny a nie zawsze sie przydaje wiec to bylby zbedny a kosztowny wydatek, zakup zajmuje pare minut a duzych... rozwiń

potwierdzam z laktatorem i nie bawcie sie w reczny, bo to strata czasu, od razu elektryczny a nie zawsze sie przydaje wiec to bylby zbedny a kosztowny wydatek, zakup zajmuje pare minut a duzych roznic cenowych nie ma na internecie i stacjonarnie.
ja wlasnie powoli wyrastam z moich ciuchow, dalej w swoich dzinsach bo zalozylam ciazowe raz i z tylka mi spadaja, tylko mnie wkurzaly, na szczescie mam niskie elastyczne dzinsy w ktore jeszcze wchodze i jedne bojowki ktore nosilam w poprzedniej ciazy.
u nas tez bardzo zimno a ja po ostatnim rachunku za prad i gaz wylaczylam ogrzewanie to teraz marzniemy, ale sie zawzielam i powiedzialam ze w maju nie bedziemy ogrzewac i tyle.
ja produktywnie w pracy ale to tylko dlatego ze jestem pozamawiana na rozne maszyny i musze sie wyrobic. przynajmniej dzien szybciej plynie

zobacz wątek
12 lat temu
~walerka

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry