Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super Uczelnia wątek zamknięty Przez trzy lata nauki na tej Uczelni wyniosłem wiedzę, która teraz procentuje.
~Markus
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 grudnia 2011

~Aga :-)
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 września 2011

Kiedy rozpoczęcie roku? wątek zamknięty Mam pytanko, czy rok akademicki dla ludzi, którzy zaczynają dopiero teraz...
~Taka sobie Ja :)
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 września 2011

zostań moim kumplem wątek zamknięty ludzie szkoła rewelacyjna, wszystkiego co sobie życzy student tu otrzyma,...
~Jaśko Wędrowniczek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2011

Super szkoła , polecam wszystkim a najbardziej niezdecydowanym. wątek zamknięty Polecam wszystkim, super szkoła w centrum Gdyni, miła atmosfera, naprawde...
~Student
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 września 2009

Mieszkania wątek zamknięty Witam:) Pomoże mi ktoś...chodzi o mieszkania w Gdyni,jest dużo ofert do...
~galuś
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 maja 2011

Spoko miejscówa do studiowania wątek zamknięty ucze się tam 2 lata poznałam dzięki niej chłopaka i paru kochanków więc nie...
~Paulina Majewska
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 lutego 2011

UWAGA wątek zamknięty jestem zachwycona podejściem profesjonalnym do studenta, już sama wizyta w...
~Kasia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 września 2010

pozdrawiam dziekanat wątek zamknięty Jestem absolwentem WSKS, a teraz wybieram sie na studia podyplomowe. Szukalem...
~macias
5

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 lipca 2009

jak wyglada rekrutacja wątek zamknięty rekrutacja trwa do 15 wrzesnia czy jak zloze dok koniec sierpnia poczatek...
~zalotka
5

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 lipca 2010

warto tu studiować wątek zamknięty Uczelnia godna polecenia, miła atmosfera, również skorzystałem z oferty i...
~Alex
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 września 2009

Polecam z pełną odpowiedzialnością wątek zamknięty Po pierwsze, szkoła mała, więc studenci są traktowani naprawdę wyjątkowo....
~Ania
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 października 2009

mi się podoba wątek zamknięty Bardzo mile panie z dziekanatu, fajni wykladowcy; szkola ma swoj klimat :D...
~miko
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 stycznia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
75

postów

33

wątków

do góry