Widok

WSPANIAŁA SZKOŁA

Nie wierzę w to, co zobaczyłam. Mam wrażenie, że liczne negatywne komentarze pisze konkurencja szkoły. Czuję się zobligowana do napisania kilku zdań. Jestem mamą trójki dzieci. Najmłodsze trafiło właśnie do niedźwiadka. To jest szkoła o jakiej dziecko może marzyć!!! Nigdy nie widziałąm tak zaangażowanej grupy ludzi! Większość lekcji to spotkanie z przygodą. Oczywiście, jak w każdym miejscu jest kilka osób, które minęły się z powołaniem - ale wszędzie takich znajdziemy!!! Większość grona pedagogicznego to wspaniali, oddani pracy i dzieciom ludzie! Zwłaszcza panie, które pracują w młodszych klasach. Wszstkie zasługują na medal! Nauczyciele są zawsze dostępni - pod telefonem, mailowo lub osobiście. Zawsze gotowi do pomocy! Nie mogę zgodzic sie z tym, że problemy rodzice muszą rozwiązać samodzielnie. Jedyny minus to budynek ale nie budynek tworzy szkołę, tylko ludzie, którzy w niej pracują. Ja jestem bardzo zadowolona, że dla najmłodszego dziecka wybrałam tę szkołę i żałuję, że starsze nie mogły się tu uczyć. Dziękuję za wszystko! Dziś Dzień Nauczyciela - życzę samych sukcesów i nie zwracania uwagi na nieprawdziwe złe komentarze. Życzę dużo siły i uśmiechu. I jeszcze raz dziękuję!
Moja ocena
poziom nauczania: 6
 
zajęcia dodatkowe: 6
 
wyposażenie: 4
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 5
 
5.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Szkoła PSSN

Moim zdaniem szkoła powinna jak najszybciej zmienić budynek na większy. I ma do zmienienia jeszcze parę innych spraw, które mam nadzieje zostaną zmienione. Jednak szkoła uczy na bardzo wysokim poziomie i jest dobra. Większość nauczycieli prowadzi bardzo ciekawe lekcje, na których dziecko się nie nudzi. Szkoła stawia też na to, aby dzieci rozwijały swoje pasje i hobby. Dlatego też po południu w szkole są prowadzone lekcje dodatkowe. Ta szkoła pozwala nam uczniom na dużo ciekawych przygód i zdobywanie wiedzy, która przyda się w życiu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry