Widok

WSTYD

W żadnym lokalu w jakim byłam jeszcze nigdzie mnie tak nie potraktowano. Jedzenie podane na miejscu - cudo. Wszystko pięknie, ładnie, składniki wszystkie zgodnie z menu. Natomiast w daniu na wynos (domyślam się, by zobaczyć to dopiero poza lokalem) BYŁY TYLKO ZIEMNIAKI, KUKURYDZA I CEBULA(której z resztą nie powinno być w tym daniu!) W ziemniaku pollo reklamujecie pierś z kurczaka i boczek. Nie było tam nawet kawałeczka mięsa. Odradzam to miejsce za takie podejście do klienta. Gdybym miała siłę i czas pojechałabym z tym i żądała zwrotu pieniędzy. Już nigdy więcej tu nie wrócę.
Moja ocena
Bistro Grulle kategoria: Bistro
obsługa: 4
 
menu: 1
 
jakość potraw: 1
 
wygląd i czystość: 2
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

gege 40+ tzn w realu Monika Zielonka 20+, dziękujemy za ponowne skopiowanie recenzji z facebooka. Prosimy o adekwatne oceny, chociaż w większość tylko negatywne Pani wystawia. Ziemniak Pollo składa się z sałatki z kurczaka, boczku, pieczarek, kukurydzy, cebuli, sosu majonezowego, wszystko jest wymieszane razem. Pracujemy w jednej kuchni, bez podziału na dania na miejscu, dania na wynos. Z pozdrowieniami i życzeniami wszystkiego co najlepsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry