Bistro Grulle

Bistro Jedzenie na wynos

Gdańsk, Bolesława Krzywoustego 25

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
sztefan - opinia wątek zamknięty Jedzenie i obsługa bardzo pyszne jedyny wielki minus to skrocenie godzin...
~sztefan
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 sierpnia 2020

Tomasz - opinia wątek zamknięty Faszerowane ziemniaki i placki bardzo dobre!
~Tomasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 marca 2020

Sól !!! wątek zamknięty Koszmar na poziomie PRL.. Tam to dopiero Gessler by się przydała!!! Barsz...
~Sica
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 września 2019

Darek - opinia wątek zamknięty Bardzo dobre jedzenie w przystępnej cenie. Miejsce warte odwiedzenia....
~Darek
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 września 2019

Polecam to miejsce! wątek zamknięty Bardzo pyszne miejsce, duży wybór potraw w menu. Pyszne ziemniaki i chrupiące...
~Natalia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 lipca 2019

Bardzo smacznie, super obsługa wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni. Bardzo smaczne jedzenie, miła obsługa. Czysto i...
~Magnora
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2018

Obłędne jedzenie :D wątek zamknięty Jadłam schabowego z jajkiem sadzonym, bukietem surówek, ziemniaczkami i do...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lipca 2018

Super! wątek zamknięty Wziąłem placki po cygańsku i były duże i bardzo dobre. Szybka dostawa....
~Ryszard Ser
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 maja 2018

Pycha!! wątek zamknięty Ziemniaki rewelacyjne. Cypryjski z sosem serowy i Podlaski z grzybowym godne...
~DiA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 marca 2018

Ewka wątek zamknięty Jedzonko wyśmienite. Ziemniaki pyszne, porcja duża, ceny normalne. Obsługa...
~Ewka
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 grudnia 2017

Fajne miejsce wątek zamknięty Bardzo dobry ziemniak dobre dania obiadowe. Czysto przyjemnie miła obsługa....
~Mario
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 listopada 2017

Pyszności! wątek zamknięty Zamawiamy z dostawą i zawsze wszystko dostajemy cieplutkie. Placek po...
~Iwona
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 września 2017

Dobre chociaż... wątek zamknięty Mieszkam blisko więc czasem odwiedzam:) lokal czysty,obsługa przyjemna.Jednak...
~Dorota
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 września 2017

TAK! wątek zamknięty smacznie, fajnie z pomyslem, polecam
~heheszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 września 2017

WSTYD wątek zamknięty W żadnym lokalu w jakim byłam jeszcze nigdzie mnie tak nie potraktowano....
~gege
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lutego 2017

Schabowy i placek po Cygańsku - petarda wątek zamknięty Co raz częściej bywam w Grulle, blisko nie mam ale warto jechać. Schabowy jak...
~Artur
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 marca 2017

Genialne! wątek zamknięty Nareszcie coś innego na Przymorzu! Zamówiliśmy z żoną ziemniaka Wybrzeże i...
~Aleksander
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 listopada 2016

Pysznie! wątek zamknięty Smacznie i dosyc tanio. Polecam sprobowac pieczonego ziemniaka ! :)
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 listopada 2016

Czy ja wiem? wątek zamknięty Bardzo smacznie ale trochę drogo jak na ziemniaka z dodatkami. Mimo wszystko...
~milen
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 października 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry