Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Studian E-learning wątek zamknięty Studia na WSTiH w trybie e-learning sa naprawde godne polecenia. Przez 5 lat...
~Michal S
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 czerwca 2018

Wrażenia ogólne wątek zamknięty Generalnie jestem zadowolona z tego, że wybrałam tą szkołę. Jest bardzo...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 lutego 2018

POLECAM wątek zamknięty Skończyłam studia w WSTiH (lic. i mgr), jestem zadowolona, polecam...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 maja 2016

wstih- studia niestacjonarne lic i mgr wątek zamknięty polecam! po ukończeniu licencjatu zdecydowałam się również na studia...
~kejt
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 grudnia 2015

Egzaminy wątek zamknięty Witam,czy jest tu ktoś studiujący na tej uczelni?pamietacie egzaminy? Na co...
~B.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 października 2015

Jestem bardzo zadowolona z wyboru WSTiH wątek zamknięty WSTiH to uczelnia branżowa, od lat w rankingach na topowych miejscach. To...
~Ela
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 lipca 2015

Kończę licencjat, idę na II stopień :) wątek zamknięty Dobra szkoła. Zajęcia z praktykami i kadrą akademicką Trójmiasta. Ciekawe...
~Ala
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lipca 2015

Wybieram się! wątek zamknięty Mam sporo znajomych, którzy są tu na studiach lub już skończyli. Same dobre...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lipca 2015

Ja polecam wątek zamknięty Jestem studentka pierwszego roku. Zastanawiałam się na początku czy nie...
~Kkatarzyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 lutego 2015

Rzetelna uczelnia wątek zamknięty Poziom nauczania jest taki sam jak na innych uczelniach w Trójmieście, gdyż...
~Absolwentka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 czerwca 2014

POLECAM wątek zamknięty Poziom nauczania jest taki sam jak na innych uczelniach w Trójmieście, gdyż...
~Studentka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 czerwca 2014

Nie żałuję wyboru wątek zamknięty Poziom nauczania jak w uczelniach państwowych - wykładają w dużej mierze...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 stycznia 2014

Polecam wątek zamknięty W tej Uczelni zrobiłam licencjat i magisterkę. Polecam.
~Magdalena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2013

Totalna porażka wątek zamknięty Poziom nauczania jest tak żenujący, że wakacje miałam już od połowy kwietnia...
~Studentka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 lipca 2013

NIE POLECAM!!!! wątek zamknięty Witam. Jestem studentką pierwszego roku na WSTiH. Nie polecam tej szkoły!!!...
~G.A.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 maja 2013

wstih wątek zamknięty moim zdaniem uczelnia warta uwagi, ale dla osób, które wiedzą czego chcą. To...
~ona
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 stycznia 2013

Obrona pracy licencjackiej luty 2013 wątek zamknięty Witam czy ktoś z was broni pracę licencjacką w lutym/marcu i ma pytania...
~Gosia
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 stycznia 2013

pani w kasie wątek zamknięty witam wszystkich uczących lub chcących uczyc sie w WSTiH ,co do samej szkoly...
~studentka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 grudnia 2012

wstih wątek zamknięty bede skladac swoje dokumenty na pierwszy rok turystyki i rekreacji, jaka...
~zośka
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2012

ostrożnie wątek zamknięty Zasadniczym problemem tej uczelni jest fakt, że oferuje nieprzyszłościowe...
~absolwentka
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 grudnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
206

postów

70

wątków

do góry