Widok

Waga dziecka w 35 tc - cesarka?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Hej:)
35 tc i waga 3330g. Lekarz zastanawia się nad cesarką, jeśli dalej dziecko będzie tak rosło. Czy dziecko którejś z was miało podobną wagę? Rodziłyście naturalnie czy CC?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja urodziłam naturalnie 3910 g i potem 4250 g z czego przy drugim przewidywana waga bobasa była ok. 4500 g i nikt nawet nie rozważał robienia cc. Dziewczyny spokojnie rodzą bobasy po 4500 g, więc jak i twój bobas będzie duży to dasz radę i bez cc.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie koniecznie radzę sugerować się waga z usg. Moja córka dzień przed porodem z usg prawie 4500 a urodziła się 3400
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie. Myślę, że 35 tc to jeszcze nie czas na panikę o za duże dziecko ;p
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

A u mnie USG zanizalo duzo wagę dziecka i urodziłam prawie 4500... synka,ktory mial problemy z oddychaniem po porodzie, takze tu nie ma reguły... kazdy przypadek jest inny, radzę słychac się swojej gin i obserwowac wage ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja mała w 35 tc urodziła się przez CC z wagą 3510..... więc twoja dzidzia nie jest taka duża ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje dziecko przez całą ciążę zapowiadało się na duże i nie ukrywam, stresowało mnie to bardzo ;) lekarze mówili jasno (m.in.na izbie przyjęć), że CC robią dopiero powyżej 4,5 kg. W końcu urodziłam naturalnie, dziecko miało ciut powyżej 4 kg. Poród wspominam dobrze, poszło sprawnie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Prawo rodzinne-adwokat (3 odpowiedzi)

Jeśli ktoś zna naprawdę godnego polecenia adwokata od spraw rodzinnych, to proszę o informację,...

Szukam pediatry Oliwa/Żabianka (16 odpowiedzi)

Poszukuje dobrego pediatry na nfz w okolicy Oliwy, Żabianki.Nasza cudowna pani dr ogranicza swoja...

budowa domu czy mieszkanie?? przekonajcie mnie!! (131 odpowiedzi)

witam, wiem ze niektóre forumki budują własne domy za miastem, inne mieszkają w centrum miasta....

do góry