Widok

Waglewski Fisz Emade

Waglewski Fisz Emade Temat dostępny też na forum:
Opinie do imprezy: Waglewski Fisz Emade, 18 maja 2008 godz. 19:00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

koncert w parku

cieszy mnie bardzo ten koncert, ale czy ktos moze mi powiedzieć gdzie to dokładnie jest/jak tam dojechać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

park kolibki

".Niezaprzeczalnym atutem projektu jest miejsce realizacji – zabytkowy Park Kolibki w Gdyni (przestronna łąka otoczona drzewami usytuowana nad samym morzem a jednocześnie w centrum miasta, przy głównej alei na granicy Gdyni i Sopotu)."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kolibki

właściwie to jest to na przeciwko sklepu klif w gdyni orłowo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dziękuję bardzo!
:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

super koncercik

Waglewscy dali czadu! do tego okazalo sie, ze byl za darmo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

super

koncert swietny, widać po trio ze nie brakuje między nimi tych ważnych emocji :)
grajcie czesciej w trojmiescie...!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rozrywka

Cudawianki 2026 | Lato zaczyna się #wGdyni (5 odpowiedzi)

Lato zaczyna się #wGdyni - to prawda znana od lat. Nie inaczej będzie i w tym roku. Już 27...

Festiwal I Love Italia: Al Bano oraz Ricchi e Poveri (6 odpowiedzi)

Al Bano i Ricchi e Poveri po raz pierwszy razem na jednej scenie w Polsce! Już 18 lipca w Operze...

V Festiwal dla Życia w Gdańsku (8 odpowiedzi)

Już 21 czerwca 2026 roku zapraszamy do Gdańska na jubileuszową, V edycję Festiwalu dla Życia -...

do góry