Widok

Wakacje - czemu tak drogo?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Z okazji wolnego dnia zaczęłam szukać fajnych wakacji w jakimś ciepłym miejscu, we wrześniu dla 2 osób dorosłych i jednego trzylatka. I niezależnie czy szukam wakacji tygodniowych do Turcji/Chorwacji, czy liczę ile będzie kosztować wyjazd autem do Włoch zawsze wychodzi mi około 10 tysięcy za 10 dni:(

Człowiek cały rok pracuje a na wakacje nie ma:(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
my również w trójkę jedziemy autem do Chorwacji na 10 dni i suma wyjdzie koło 5 tysięcy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziewczyny do Chorwacji jedzie się samochodem i na necie wynajmuje się Ville nad samym morzem i wychodzi dużo taniej. Przez biuro podróży wiadomo że koszty są dużo większe.
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Paulina jak Wam się udało tak tanio? Przecież sam przejazd to ok 3000km w 2 strony to praiwe 2 tys zł.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zależy czym, mój bydlak (kombi) pali 5,5l/ 100km.

wychodzi okolo 800 - 900zł

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
1) Włochy na własną rękę wychodzą dość drogo bo drogie są noclegi i jedzenie w knajpach
2) Chorwacja super ale właśnie na własną rękę, my mieliśmy noclegi w kwaterach prywatnych, wychodziło ok 50 zł za osobę za noc czyli 100 zł za pokój. Nie wiem ile policzyliby z dzieckiem, może niewiele więcej bo spaliśmy w różnych miejscach i często była dostawka w pokoju. Jedzenie w restauracjach w miarę tanio. W Istrii np. za śniadanie w postaci omletu z kawą na nasze ok 10 zł:)) i to z pięknym widokiem na morze:)
3)Turcja ale na tydzień - jak wejdziesz np na wakacje.pl to we wrześniu pokój 3 osobowy z trzylatkiem można znaeźć za ok. 5200 w hotelu 5* i all inclusive :) tylko fakt że na tydzień np http://www.wakacje.pl/oferty/turcja/riwiera-turecka/kemal-bay-192269.html?od-2013-09-14,do-2013-09-24,4-dni,2dorosle-1dziecko-3lata
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moi znajomi bardzo polecają vacansolei czy jakos tak. wynajmujesz kemping w cieplym kraju. w tym roku jadą do wloch do przyczepy :)

demonoid
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nas przejazd do Chorwacji w dwie strony wyniósł 900 zł.
Cała wycieczka na 7 dni 2 osoby dorosłe i dziecko- 3500.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Są loty eurolotem z Gdanska do chorwacji, tez mozna sporo zaoszczędzić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy są loty z gdańska na kretę ? może ktoś był i podpowie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tego co pamiętam to ryanair lata do Grecji z warszawy, eurolotu ani czarterów nie sprawdzałam z Gdanska, ale podejrzewam ze cos sie znajdzie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My lecimy z Gdańska na Kretę, na tydzień za 5000 ! MAM NADZIEJĘ, ŻE BĘDZIE WARTO ZA TĄ KASĘ !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Larisa tydzień dla 3 osób? może ja szukać po prostu nie potrafię...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, ale ja w styczniu wykupywałam więc może się teraz cos zmieniło, chociaż kumpela teraz u mnie była i mówi, że też jedzie na Kretę za 1700 od osoby.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może szukałaś na nieodpowiednich stronach? Jest wiele fajnych wyszukiwarek, gdzie tygodniowe wakacje wcale nie wychodzą, aż tak drogo. Na przykład tu: https://travelpp.pl/ to jest Biuro Podróży, które współpracuje z TUI. Wycieczki mają praktycznie do każdego zakątka świata, a loty są z całej Polski. Na tej stronie są wyjazdy indywidualne i grupowe, więc na pewno każdy coś znajdzie dla siebie, a jeśli nadal byłby problem z wyborem to zawsze można napisać, albo zadzwonić i pracownicy biura pomagają dobrać odpowiednią ofertę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znam temat, człowiek chce gdzieś pojechać i odpocząć, a jak zaczyna planować to wychodzą niebotyczne koszty. My kolejny rok z rzędu korzystaliśmy z usług biura Konsorcjum.pl, bo są naprawdę profesjonalni, a w dodatku ich oferty są zawsze atrakcyjne cenowo w porównaniu do konkurencji. W tym roku byliśmy w Jordanii. Zwiedziliśmy najważniejsze miejsca w Jordanii w towarzystwie super przewodników. Standard hotelu na 5+ i jedzenie też przepyszne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Czas wolny

Książki jakie polecacie (3 odpowiedzi)

Witam, Od jakiegoś czasu nie mogę wciągnąć się w żadną książkę. Wystarczy, że kilka, kilkanaście...

Polecicie jakąś dobrą książkę? (33 odpowiedzi)

Hej, szukam nowej i ciekawej lektury. :) polecicie coś?

Jak nauczyć się prowadzić sklep internetowy (11 odpowiedzi)

Jestem tutaj nowa, także bardzo proszę o wyrozumiałość Pomagam tacie rozkręcić jego biznes...

do góry