Widok

Wakacje w Turcji -ktoś był?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam 01.10 wybieramy sie do Turcji z 4 letnia i 6 mc corka. Ktos byl moze z takim malenstwem? Moze jakies rady ? Jedziemy do Alany jestem ciekawa jak takie dziecko znosi taka podroż. Proszę o rady :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My byliśmy we wrześniu zeszłego roku z czterolatkiem i trzymiesięczną córeczką. Było super.
Wczesnym rankiem (jeszcze przed śniadaniem) i popołudniami/wieczorami, chodziliśmy z malutką na długie spacery, bo nie było jeszcze wtedy tak gorąco. W ciągu dnia dużo spała (więcej niż w domu), spędzała całe dnie w cieniu, posmarowana kremami przeciw słońcu, no i wchodziła też do basenu kilka razy na krótszą bądź dłuższą chwilę, żeby się ochłodzić.
A czterolatek czuł się jak w raju. Basen, plaża, plac zabaw.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też byłam z półrocznym dzieckiem. Moja rada używaj do wszystkiego przegotowanej butelkowej wody na wszelki wypadek zawsze biorę czajnik.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my byliśmy z dwulatką w sierpniu. drugiego dnia dopadły ją biegunka i wymioty, wylądowała w szpitalu. potem ja się też rozchorowałam. mieliśmy strasznego pecha.

podróż samolotem z dzieckiem na kolanach też uważam za pomyłkę. wylatywaliśmy wcześnie rano, ale powrót był w nocy, o 21 wyjechaliśmy z hotelu - następnym razem muszę zwrócić na to uwagę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Podróże

Wakacje z dziećmi (111 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

gdzie na wakacje samotna matka + dziecko (219 odpowiedzi)

Witam, zazwyczaj oferty dotyczą rodziny minimum 2+1, wtedy dziecko do 3 lat jest gratis. Jeśli...

Gdzie na wakacje? (18 odpowiedzi)

Gdzie na wakacje z dzieckiem 3 letnim? Ktoś coś poleca?

do góry