Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
polecam wątek zamknięty polecam.chodzę systematycznie i zawsze pomaga.caly sukces polega również na...
~Miki
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 maja 2012

wspaniały człowiek-lekarz wątek zamknięty Pan doktor patrzy na pacjenta całościowo nie tylko leczy chorobę ale również...
~K.
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 czerwca 2010

Jak najbardziej specjalista we wszystkim! wątek zamknięty Specyficzna oryginalna osobowość,takie same leczenie ....najważniejsze że...
~Kora
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 grudnia 2008

świetny lekarz wątek zamknięty Polecam i polecam znajomym i póki co każdy zadowolony. Jeśli chodzi o mnie,...
~mike
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 września 2011

Radek - opinia wątek zamknięty Pan Doktor jesty dobrym fachowcem prócz wiedzy jaką bezapelacyjnie posiada...
~Radek
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 lutego 2008

Kalina - opinia wątek zamknięty Wspanialy lekarz i czlowiek osoba ktora dala mi sile , i wiare w to ze moge...
~Kalina
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 lipca 2010

Polecam jak najbardziej ! wątek zamknięty Rewelacyjny lekarz ,mądry człowiek,posiada szerokie horyzonty myślowe , leczy...
~XXX
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2009

Odradzam zdecydowanie! wątek zamknięty Pan doktor ma pacjenta w nosie. Spóźnia się 1-1,5h, a ludzie czekają. Bierze...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 grudnia 2008

Asia - opinia wątek zamknięty Jest lekarzem który patrzy na pacjenta -człowieka a nie tylko przez pryzmat...
~Asia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 19 lutego 2008

Emilia - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie odradzam!!! Nie pomógł mojej Mamie to pewnie nie pomoże i...
~Emilia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 25 czerwca 2007

Przybylski Alfons - opinia wątek zamknięty P.dr Przybyła podchodzi do pacjenta po ludzku , wychodząc od niego z...
~Przybylski Alfons
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16

postów

11

wątków

do góry