i znów uparcie powraca nieśmiertelny od kilku lat temat działki 4/98 to znaczy tej, gdzie mieści się osiedlowy ryneczek . Oczywiście z przeznaczeniem na parking, lub garaże.
02
~Ola
89.72.114.*
(4 lata temu) 21 maja 2022 o 18:29
Z części ryneczku ma być wyodrębnione miejsce na garaże a w pozostalej mają być stoiska. Swoją drogą ryneczek coraz bardziej kuleje, dwa warzywniaki na krzyż i sporo zamkniętych punktów. Nie jest to zbyt optymistyczne.