i znów uparcie powraca nieśmiertelny od kilku lat temat działki 4/98 to znaczy tej, gdzie mieści się osiedlowy ryneczek . Oczywiście z przeznaczeniem na parking, lub garaże.
02
~Stach
89.64.109.*
(4 lata temu) 24 maja 2022 o 06:27
Od Grudnia do pierwszych dni kwietnia nic tam nie było otwarte. Mnie nie stać na kwartał urlopu bez dochodów.
Z części ryneczku ma być wyodrębnione miejsce na garaże a w pozostalej mają być stoiska. Swoją drogą ryneczek coraz bardziej kuleje, dwa warzywniaki na krzyż i sporo zamkniętych punktów. Nie jest to zbyt optymistyczne.