Widok

Warsztaty: Co je moje dziecko? Etykiety na produktach okiem dietetyka

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Cześć, organizuję warsztaty, w czasie których można dowiedzieć się i przede wszystkim nauczyć, jak czytać etykiety na produktach, które dajemy naszym dzieciom:
- na jakie składniki należy zwracać uwagę w produktach dla dzieci
- która przekąska jest na prawdę zdrowa
- w których produktach ukryte są duże ilości cukru
- co kryje się pod oznaczeniami na etykietach
- jak rozpoznawać składniki, które składy są pewne, proste i zdrowe
- jak i czym zastępować smakołyki z reklam

Najbliższe warsztaty odbędą się w Gdańsku, 14.05. w kawiarni Pracownia Marzeń. Zapraszam do zapisów: kontakt@primalife.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jaka cena?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cena to 39 zł/os.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bardzo chętnie dowiem się jak zrobić domową wersję jajka kinder-niespodzianki.

P.S. Piszemy"naprawdę", nie "na prawdę".
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W takim razie zapraszam na warsztaty. Proponuję dopisać się na listę na kontakt@primalife.pl

P.S. Dzięki za podpowiedź :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, fajnie! A na warsztat można przyjść z maluchem? Już mam dość szukania w sklepie czegoś sensownego wszędzie sam cukier! Kto to będzie prowadził jakiś lekarz? Dietetyk? A i której bo córa to śpi jeszcze w ciągu dnia i muszę wiedzieć. Dajcie znać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak, możesz jak najbardziej przyjść z dzieckiem :) Warsztaty będzie prowadziła dietetyczka Sandra Chrzanowska. Warsztat zaczyna się o godz. 11.30, więc mam nadzieję, że wstrzelimy się z godziny drzemki :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie przesadzaj, teraz jest taki wybór, że można bez problemu dostać spożywkę bez dodatku cukrów, ulepszaczy, konserwantów, fosforanów, glutaminianu, sztucznych brawników.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jest taki program na tvn style "Wiem co jem" wszystko na temat bez wychodzenia z domu . Wszystkie stare odcinki w TVN Player.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zaspa

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

Pilotów 21 (14 odpowiedzi)

Inwestycja uzupełnia zabudowę rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy. Przyszli mieszkańcy na...

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

do góry