W Fit Med Salon byłam wczoraj z koleżanką po raz pierwszy.
Zastanawiałyśmy się jak będzie i powiem szczerze, że jest super!!
Tak jak jest w opisie wnętrze przyjemne, jest czysto, sala klimatyzowana.
Instruktorka wyciska siódme poty, patrzy jak wykonuje się ćwiczenia.
Bardzo profesjonalne podejście do klienta.

Bardzo nam się podobało i napewno pójdziemy tam wiele razy..
Ceny też są przystępne.

Polecam!!!