Wraz z dziewczyną mieliśmy przyjemność odwiedzić tę restaurację i szczerze polecamy każdemu. Obsługa jest bardzo miła i serdeczna. Wystrój dosyć minimalistyczny ale to chyba dobrze, dzięki temu można było się skupić na doznaniach smakowych. Na początek zamówiliśmy krem z dyni i krem z pomidorów. Oba kremy bardzo dobre, jednak z tego względu, że uwielbiam pomidory i wszystko co z nimi związane to bardziej smakował mi krem z pomidorów. Danie główne jakie zamówiłem to łosoś, puree i szpinak. Kompozycja smaków jest nie do opisania. Danie świeże, lekkie, łosoś idealnie wysmażony, w smaku bardzo delikatny. Każdy kęs to nowe doznanie smakowe. Ceny rzeczywiście nie należą do najniższych ale za taką jakość produktów, sposób przyrządzenia i podania myślę, że naprawdę warto zapłacić. Podsumowując miejsce na pewno warto odwiedzić. Żartowaliśmy z dziewczyną, że jeden malutki minus takiego wyjścia - nasze domowe obiadki już nigdy nie będą takie same :D, poprzeczka smakowa zawieszona na najwyższym poziomie ;)) Na koniec zamieniliśmy kilka słów z p. Agnieszką, urocza i miła osoba (gorąco pozdrawiamy!) Dziękujemy całej załodze restauracji za pyszne doświadczenie :) Na pewno do Państwa wrócimy.