Widok

Warto sprawdzić to miejsce

Byłam stałą klientką. Obsługa, kosmetyki, ceny - super. Jednak p. Koseda chyba zbyt popadła w rutynę i zdarzyło się kilka razy, że nie wszystko wyszło tak jak trzeba. Poza tym, wiedząc dokładnie o jaką fryzurę mi chodzi, nie chcę być na siłę namawiana na coś zupełnie innego. W efekcie zmieniłam salon. Ale i tak polecam ten na Witawie. Klientki bez pomysłu powinny być zadowolone.
Moja ocena
obsługa: 5
 
jakość usług: 4
 
kreatywność: 6
 
klimat i wystrój: -
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 5
 
5.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja jestem bardzo zadowolona Pani Ania jest supe, dobrała mi bardzo dobry kolor i chodze tam już od roku co 2 miesiące , fakt że ceny są dośc wysokie ale naprawde sie opłaca.Dodam jeszcze że wcześniej chodziłam do Welli choć było tam troszke taniej to nie potrafili zrobić mi to co chciałam , kolor szybko sie spłókiwał , i wmawiali mi to czego nie chce ,ale nie było najgożej mimo wszystko polecam Kosede w Witawie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja rowniez jestem klientka salonu na witawie i jestem bardzo zadowolona,ceny nie sa az takie wysokie nie przesadzajcie w kazdym salonie w centrum sa wyzsze ceny tym bardziej ze pracuja na lorealu.Chodze na zmiane w zaleznosci na kogo trafie w danym dniu.Bardzo polecam ten salonik
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez chodze do P.Ani strzyze mnie fantastycznie .Ale bylam tez u innych fryzjerow , kazdy ma swoj styl .Goroco polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kto wie gdzie teraz pracuje ROBERT? zdziwiłam się, że już w salonie KOSEDA w Witawie nie pracuje. wygląda na to, że zmienili kadrę! Dajcie znać jak wiecie coś o Robercie, bardzo ładnie strzygł i super kolory dobierał i nie bał się odważnych pomysłów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny też szukam ROBERTA z Kosedy w Witawie,dajcie koniecznie znać gdzie go można w tej chwili znaleźć !!!!

Panie Robercie proszę się odezwać do stałych klientek ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O ile się nie mylę znajdziecie go w Tropikalej wyspie heeh...Zachciało mu się drinki polewać...Pozdro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ja tez chodze do Kosedy i jestem bardzo zadowolona moje drogie panie,naprawde polecam ten salon szefowa jest super i dba zeby wszystko bylo tak jak nalezy chodze do P>Mari juz bardzo dlugo i bardzo ja polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry