Witam i milego dnia wszystkim :)

Jesteście silna ekipa o wiedzy środowiskowej z okolicy Banina, której potrzebuje i od Waszej opinii uzalezniam czy zaangażuje się w ten projekt.

Od zeszlego roku prowadzę w Szkole w Miszewie Teatr dzieciecy jantark, który po pół roku działaności odniósł już pierwszy sukces na Międzynarodowym Festiwalu Teatrow Dziecięcych nagrodzony przez prof. Jerzego Stuhra za przedstawienie Jurata i jej tata.

Brakowało mi w okolicy działań w sferze kultury, które kielowalyby dziecko na deski teatru czy przed kamery. Praca z teatrem świetnie nam idzie, w drugiej połowie ruszymy z castingami w Zukowie i Baninie ponieważ cześć z naszego grona już wyrosła.

Postanowiłam stworzyć tez takie miejsce dla dzieci... prywatna świetlice szkolna od 6 do 10 roku życia, ukierunkowana na zajęcia w dziedzinie autoprezentacji, przełamywanie nieśmiałości, zajęcia sceniczne z uwzględnieniem postaw aktorskich. Dodatkowo zaoferować w niej w godzinach działania swietlicy zajęcia dodatkowo płatne z zajęć hobbystycznych i rozwijających dzieci. Dodam, ze nie chce powielać żadnych zajęć, które już są prowadzone w Baninie, bo są prowadzone dobrze.

Zależy mi na Waszej opinii:
1. Czy takie miejsce jest Wam potrzebne?
2. Czy czas otwarcia 12:00-18:00 jest wystarczający?
3. Czy jesteście w stanie zapłacić 12 zł za godzinę pracy tego miejsca? ( świetlica dostępna na godziny ale i w pakietach)
4. Jakich zajęć dla Waszych dzieci brakuje w okolicy? (Na mojej liście jest wiele zajęć twórczych artystycznie, ale i konstruktorsko, ale również korepetycje, oraz zajęcia ruchowe w tym joga z dzieckiem czy zajęcia z samoobrony)

Zależy mi aby to nie było przechowalnia dzieci , ale miejsce z dusza w którym dziecko wzrasta w swoich hobby i rozwija swoje zainteresowania.

Z góry dziekuje za wszystkie opinie :)

Ps. Mam zamiar zapraszać hobbystów do zaprezentowania dzieciom swoich pasji stad pytam przy okazji czy takowych w okolicy mamy ;)