Widok

Szkoła podstawowa Banino

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem jakiejkolwiek opinii ale nie znalazłem ani jednej. Nie uważacie że to dziwne? Cenzura?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 10

Tak, to cenzura. Na ostatniej radzie pedagogicznej ustalono dyżury który nauczyciel w jakich godzinach kasuje niepochlebne opinie na forum. Nic nie zrobisz.
P.S. Puknij się w ... w co tam chcesz.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 6

Potwierdzam. Dziś dyżurna osoba jest na L4, więc dlatego wątek jeszcze wisi.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4
szkola jak szkola w kazdej sa plusy i minusy
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja uwazam jedno.... rąb....nij sie w ten pusty czajnik zanim wypowiesz to co ci slina na jezyk przyniesie. ... cenzuro ty jedna
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 11
Obyczaje?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oby tak dalej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już odpowiadam :)
Uważam ,że poziom nauczania jest podstawowy gdyż jest to szkoła .............. (tu wpisz odpowiedź)
Obyczaje - nauczyciele mają takie obyczaje że raz dają szóstki raz jedynki albo inne numery w zależności co tam dzieci nabazgrolą lub naopowiadają.
Nauczyciele wystepują w postaci żeńskiej i męskiej o innych nic mi nie wiadomo :)
Pozdrawiam odpowiedzialny Zdzisek
popieram tę opinię 40 nie zgadzam się z tą opinią 9

Szkoła jest ładna, ale ma zbyt dużo uczniów i słabą kadrę nauczycielską. Szkoła nie radzi sobie z problemami wychowawczymi uczniów.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 5

To nie szkoła jest od wychowywania tylko rodzice !!!! Ale teraz te dzieciaki beztroskie wychowanie i rozpuszczone masakrycznie. Dzicz normalnie
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 11

Szkoła nie może przymykać oczu na wzajemną przemoc uczniów, a to właśnie się dzieje, bo nauczyciele nie mają już siły z tym walczyć. Faktem jest, że rodzice wychowują swoje dzieci, ale nie wszystkim to wychodzi. Szkoła powinna w takich przypadkach interweniować i zapraszać do szkoły na dywanik, bo nie dzieci wymagają wychowania, ale też rodzice.
Co do nauczycieli to dużo się mówi o tym, że nie mają powołania do pracy za taką kasę... Część nauczycieli przekształca się z przedszkolanki na nauczyciela przedmiotu biologii, czy historii nie mając o materii zielonego pojęcia - czyta na lekcjach podręcznik i każe ich zawartość przepisywać do zeszytu w domu. Poza tym niestosowne jest, aby nauczyciele kawę i ciastka przynosili sobie na zajęcia lekcyjne...
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 1

,,Faktem jest, że rodzice..." Matka w szkole do wychowawczyni jednego dziecka. ,,Ty nie będziesz mnie pouczać jak mam wychować swoje dziecko". Działo się to na korytarzu w obecność kilkunastu uczniów i ich rodziców.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem rodzicem dwójki dzieci w tej szkole i mimo wszystko wiem, że jest w tej szkole wielu fachowców i nauczycieli z prawdziwym powołaniem i nikt tego nie podważy!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

odpowiedź dotyczy wypowiedzi "To nie szkoła jest od wychowywania tylko rodzice !!!!" ...... typowa wypowiedź typu nauczyciel z Banina. Nie da się, nie mogę, już trudno.... Dzieci są normalne, tylko przepisy są i**otyczne a interpretowane jak w urzędzie skarbowym na swoją mańkę
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Faktycznie, szkoła nie radzi sobie z problemami wychowawczymi dzieci. Niektórzy nauczyciele są super, ale niektórzy mam wrażenie, że najchętniej to zrobiliby selekcję w klasie i pozostawili tylko najgrzeczniejsze dzieci. Rozumiem, że z niegrzecznymi ciężko się pracuje, ale jest to szkoła państwowa i muszą zająć się wszystkimi. Ja w mojej pracy nie wybieram sobie interesantów, nie dyskryminuję żadnego, bo odezwał się do mnie w sposób ogólnie przyjęty za obraźliwy. Staram się wręcz bardziej pomagać osobom, z którymi ciężej się współpracuje, bo wiem że tej pomocy bardziej potrzebują. W szkole również powinno tak być.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 6

Ja przenioslam córkę,bo Pani słodyczami dzieci przekupywala. Pani owszem bardzo miła i serdeczna, ale niezbyt radzaca sobie z ponad 20 osobową niesforna grupa
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

smutne ale zgadzam się z Panią w 100%. Spychotechnika i selekcja bo sobie nie radzą chyba że mam dziecka w trudnych sytuacjach wzywa policję pod tytułem że dziecko zostało doprowadzone do szału. Ale nie zapominajmy że obok tych złych wrednych i niekompetentnych są także i nauczyciele którzy dają z siebie wszystko. Osobiście zabieram dzieci z tej szkoły. Ten rejon to była pomyłka. Ta szkoła i pani Dyrektor to również jakaś pomyłka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoła uczy nie wychowuje! Wychowanie dzieci wynoszą z domu... Klasy do 20 uczniów to dużo?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

w szkole nie ma klasy mniejszej niż 20 uczniów, uczniów w ogóle jest więcej niż szkoła jest na to przygotowana, a przygotowana jest na około 675 uczniów (25 sal lekcyjnych x około 25 uczniów na klasę to mamy 625 do tego można doliczyć 2 grupy na sali gimnastycznej), w szkole jest 48 klas!!! można z górką przyjąć, że uczniów jest dwa razy więcej, niż szkoła jest w stanie pomieścić!!! Do tego na siłę tworzą jakieś klasy sportowe, które dodatkowo obciążają godzinowo hale sportową. Więc w takim układzie nasuwa się pytanie: czy szkoła ma dwa razy większą obsługę pedagogów i jest w stanie przekazać dzieciom odpowiednią wiedzę?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

W szkole ojca bigosa najlepiej udają się msze święte,cała szkoła bierze w nich udział i nawet pan burmistrz czasami.
Panuje podniosła atmosfera i wszyscy są zadowoleni najbardziej pleban że nie musi kościoła otwierać,jest plan żeby sprzedać stary kościół i wszystko urządzić w szkole,zgodnie z planami men i tak proboszcz zostanie niedługo dyrektorem.
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 28

Naprawdę? To jednak dobrze zrobiłam, że corke do Gdańska przenioslam
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3

jak nie pasi to do prywatnej zapisz kolejny rorzczeniowiec co to 5 fakultetów ukończył
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 20

Zgadles do Montessori (prywatna) przenioslam
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

A to nie ta szkola co wlasnie nauczyciel pedofil przed sadem stanal?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

nie, tamten był z Sopotu
:P
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Roszczenie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie wiesz to nie pyszcz panie fakultet
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Najlepsze co można by tu zrobić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

serio Burmistrz przyjeżdża, a my tacy nie przygotowani? dobrze że pojazdu na wjeździe nie popsuł
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

Miło że jednak ktoś zauważył to co ja. Też mi się wydaje że szkoła nie radzi sobie i przerzuca ciężar nauczania na rodziców. Dużo prac domowych, bzdurnych że całą rodzinę trzeba pytać o odpowiedzi, mało zajęć wyrównawczych. To szkoła powinna uczyć a nauczyciele potrafią mówić tylko co jeszcze trzeba poćwiczyć z dzieckiem w domu żeby nie zostało analfabetą.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 4

Zajęć dodatkowych jest bardzo dużo od dzieciaków bystrzaków przez się i kółka zainteresowań tylko trzeba skorzystać
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Miało być sks
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A z przeładowaniem programów nauczania to do jaśnie panującej światłej i najmądrzejszej minister Zalewskiej
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ta jasne, tylko czemu w innych szkołach dzieci nie mają prac domowych i tych śmiesznych kart pracy, a przy ty mają dobre wyniki nauczania. Albo sprawdziany i kartkówki - nie ma tygodnia, aby nie było 2 lub 3 sprawdzianów lub kartkówek, nawet w klasach I-III. Cały program nauczania w szkole, to jest prawdopodobnie odgórna polityka dyrekcji - rzekomo wysoki poziom szkoły. Dzieci biegają z pełnymi plecakami, bo codziennie coś zadane. Wiecznie dzieci są w stresie i to ma być edukacja?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Szok. Ja nigdy nie miałam zadań domowych :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak się zastanawiam, do kur.y nędzy do jakiej szkoły chodziłeś/aś. Cofając się myślami do podstawówki toż to był standard o czym piszesz. A nie było jednego przedmiotu od wszystkiego (przyrody). Tylko normalne lekcje, fizyka, geografia itd. I zawsze czyli codziennie trafiało się zadanie domowe. Kartkówki mogły być codziennie na każdej lekcji, ot sprawdzenie wiedzy z ostatnich zajęć. A sprawdziany to sprawdziany, co innego prace klasowe. I zobacz żyję do dziś i miło wspominam szkołę.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Szkoła sobie radzi. To nie wiejska szkół z podlaskiego jaką znasz.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Jak komus nie pasi to niech sobie do prywatnej zapisze. Klasy poi 13 osób.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Dokładnie :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

się banińskie wieśniaki oburzyły i będą bronić tej kliki wjejsko-katolsko bez mózgowej szczególnie pani dyrektor,pedagog szkolny i wf-ista,mąż pani dyrektor-przypadek? to przykład totalnej niemocy kompetencyjnej, bo użyć słowa pedagog to jakby tytułować murarza inżynierem.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 9

A skąd Ty żeś się urwał? Jak w puszczy było dobrze to zawsze możesz wrócić. Nikt CIĘ tu nie zapraszał.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

Ty wnioskując po końcówkach i odmianach z mazur nas zaszczyciłeś swoją obecnością pustaku?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Od czterdziestu lat tutejszy. Wtargnąłeś na mój teren. Jak miałeś taki problem z wszystkim to pewnie tam ciężko się Tobie żyło co? Dlatego uciekleś od swoich? Czy wstyd było się przyznać? Czy pracy nie było? Tu CIĘ nie znają więc cwaniakujesz? Bardzo szanuję mądrych, dojrzałych, inteligentnych ludzi. Bogatych i biednych, którzy z ludźmi żyją w harmonii i zgodzie. Takich, którzy nie płoną agresją do otoczenia. Przepraszam, że tak napisałem, ale bardzo mnie rozdrażniło twoje podejście do sprawy. Zawsze możesz wybrać inną szkołę. Gdybym się wyprowadzał w obce mi strony to najpierw sprawdziłem otoczenie, ośrodki kultury, nauki, infrastrukturę, a nie patrzył na to, że jest tanio i blisko do metropolii. Pozdrawiam
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 4

hm od czterdziestu lat tutejszy... no cóż,przeprosiny przyjęte.
Nie trzymasz ciśnienia Stefan,pamiętaj żeby się jutro wyspowiadać przed mszą.
Co do mojego pochodzenia to mogę Ci zagwarantować że ruski sołdat mnie w mosznie nie przyniósł tutaj,ani od bosych antków nie pochodzę.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 10

Po twoich wypowiedziach mam niestety inne zdanie. Skoro spod Łodzi to wiadomo jacy przodkowie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

A tak na marginesie... Szczególnie taka osoba jak TY nie powinna mi dyktować co mam robić.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Magnat czy Chrabia? Gratuluję pochodzenia, ale geny i pochodzenie to nie wszystko. :-)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy Państwa dzieci chodzą do banińskiej szkoły? Czy wiecie że Wasze dzieci najprawdopodobniej te Wasze bezsensowne kłótnie kiedyś przeczytają? Opanujcie się Państwo. Jesteśmy ponoć dorośli. I nie ważne z jakim pochodzeniem...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam nadzieję że przeczytają jacy ich rodzice są słabi i roszczeniowi... Jeśli do wieku szkolnego nie nauczyli własnego dziecka szacunku wobec pedagogów i rówieśników no to mają problem... A szkoła nie jest ośrodkiem wychowawczym a edukacyjnym od wychowania są rodzice... A jeśli ktoś nie radzi sobie z własnym dzieckiem i narzeka że na nie narzekają to niech zabiera je do szkoły prywatnej lub specjalnej... Nie byłem wychowywany bezstresowo ani też w ten sposób nie wychowuję jestem za poszanowaniem starszych jak też rówieśników. Rozumiem małe starcia między dziećmi ale jeśli po zwróceniu uwagi kilkukrotnie dziecku i poinformowaniu rodziców że coś jest nie tak sytuacja nadal się powtarza... To znaczy że nie jesteście w stanie przekazać dzieciom ani żadnych dobrych wartości ani nie macie na nie żadnego wpływu tak więc jeśli część z tych gagatkow zostawała by dyscyplinarnie usuwana ze szkoły ja bym się cieszył bo mogą mnie kiedyś ponieść nerwy na któregoś z rodziców broniącego winnego bachora komuś stanie się kuku i po co to komu?
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1

A TY? Z lubelskiego...czy z Łodzi, bo taki mądrala z Ciebie i filozof.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ekstra...wszystkie te wypowiedzi dają jednoznaczny obraz Banina...brawo...bis...wieję stąd
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

To dobrze, jedno panisko mniej.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

no np pani od historii Win... r bardzo chorowita jest więcej jej nie ma jak jest ...ale wymaga jakby była i uczyła....bezczelne babsko powiedziało dzieciakom w grudniu, ze uczniowie którzy nie maja żadnej oceny są zagrożeni na pierwszy semestr .... chyba mieli się sami nauczyć , sami odpytać i sami sobie oceny do dziennika wstawić ....a pani dyrektor która na siłe trzyma się stołka i blokuje miejsce zadowolona jest z tego powodu....
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak mi nie odpowiadała szkoła w Baninie to zapisałam dziecko do szkoły prywatnej i wiecie co Wam powiem tam nie ma tak roszczeniowych rodziców i tak bezczelnych niektórych dzieci. Kupiła jedna z druga mieszkanie w szeregu i uważa się za nie wiadomo co,śmieszne. I powiem tak bardziej szanuje miejscowych Kaszubów o ich dzieci sa wychowywane , grzeczne i szanują nauczycieli. Poczytajcie swoje wpisy , mowa nienawiści . Pochodzenie sobie wypominacie jakby to miało znaczenie. Skoro na forum pokazujecie jak traktujecie drugiego człowieka to trudno się dziwić ,że wasze dzieci nie maja szacunku do innych. zenada
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 11

Szczególnie widać tą kulturę kaszubską na placu zabaw, dzieci autochtonów lubią bardzo zabawę w demolkę i ministrantami tez raczej napływowi nie są jak i narybkiem OSP o których było głośno na tym forum, bluzgi, chamstwo itd.
Na krytykę była jedna odpowiedź-" jak wam się nie podoba to nie będziemy was ratować" taki to etyczny standard wioskowy, więc nie pier..ol i dobrze że zapisałaś dziecko do szkoły prywatnej bo już by było po jakiejś traumie a i może nauczy się czytać i pisać ze zrozumieniem bo ty wioskowa hrabianko tego zaszczytu nie dostąpiłaś.
Wnioskując że twe dziecię ma IQ po tobie to w tej super szkole będą mieli dużo pracy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 14

Ja nie mogę ale na tym forum cyrk jednym słowem powinniście w kabarecie wystąpić ha ha ha
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

srydz 37.47.199.* a Ty mnie znasz ?, sadząc po Twoim wpisie to jednak kompleksiki masz co? Ale to Twój problem a o moje dziecko się nie martw ma bardzo dobre wyniki w nauce. Więcej może się uśmiechaj a mniej napinaj .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Tez przepisalam do prywatnej szkoly i tam dopiero sa roszczeniowi rodzice,mysla ze jak placa to wszystko im sie nalezy.Na szczescie na poziom nauki nie moge zlego slowa powiedziec
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

No i przyszedł panicz ,,srydz" z wysokim IQ i pokazuje swoją kulturę. Paniczu skąd przybyłeś, żeś taki w świecie obyty.???
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie przerywajcie, proszę! Mam już popcorn i colę, i niecierpliwie czekam na dalszy ciąg. Zapasy w kisielu też będą?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Będą , będą dopiero się rozgrzewamy!
Co do Sąsiada to niech dalej ujada jak we wszystkich wątkach, co do " pani " widz czyli nic czekamy na celną ripostę!
Popcorn jest nie zdrowy a po coli nic nie boli...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ta Pani uczy moje dziecko historii od 5 lat i nigdy nie zrobiła sprawdzianu z materiału którego nie przerobiła.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Że mieszka w szeregu to znaczy dla ciebie ~widz, że najechała twoją wioskę, czy jak? Co ten szereg znaczy? Czy może szereg to inny światopogląd? Może ten światopogląd jest zagrażający dla ciebie? Szereg może jest bardziej ekonomiczny, oferujący inny niż twój standard życia? A może szereg to jakiś kompromis? Różnica pomiędzy tym co masz ty, a co ma ta/ ten z szeregu? świat jest złożony. Upraszczanie go na szeregi i "jedynie słuszne" domy z wielkimi ogrodami nie ma sensu... A to mieszanie się podejść, sposobów myślenia będzie miało miejsce ciągle, bo Banino nie jest wioską odcięta od świata w borach tucholskich, a graniczy z metropolią więc czas się pogodzić, może najpierw samemu ze sobą. Typ domu nie określa, co kto ma pod kopułą. To chyba jasne :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5

Nie wypisuj bzdur, nikt z OSP z pewnością nie powiedział " jak wam się nie podoba to nie będziemy was ratować" . Nie przytaczaj słów których nie słyszałeś, w taki sposób powstają plotki, które są krzywdzące dla wielu ludzi , którzy poświęcają swój czas, zdrowie i życie żeby pomagać innym.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ludzie to jest jedna wielka ściema !!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

~Sdq 5.173.128 Może i masz rację . Chodziło mi o to ,że kiedyś tego nie było . Ja tez tu mieszkam od 15 lat. Nigdy nikt kaszubów nie wyzywał, i nie pisał o nich jak o ludziach gorszej kategorii ,dzieci szanowały nauczycieli, dzieci mówiły dzień dobry sąsiadom, nikt nie pyskował w sklepie do kasjerek. Dlaczego teraz ( nie wszyscy bo znam wielu fajnych ludzi z szeregów) wywraca sie wszystko do góry nogami, można zwyzywać kogos tylko dlatego ,że jedzie przepisowo, nadymać się i powiedzieć do nauczycielki w szkole ,że nie ma kompetencji, dlaczego Pani wozna nie może zwrócić uwagi dziecku aby nie śmieciło w szkole. Skąd to sie bierze. Jak widze te mamcie bezczelne, chamskie dla innych co mam myslec o tym . Taka kultura tacy ludzie.Jak napiszesz,że dziecko chodzi do szkoły społecznej czy prywatnej to atak bo co hrabiostwo. Śmieszne to jest. Więcej nic nie napiszę bo czasu szkoda i zdrowia. Jako jedyny napisałes spokojnie i z kulturą. Pozdr
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

jedno mnie zastanawia..był strajk..postulaty pewnie słuszne..było straszenie ze dzieci będą chodzily do szkoły w sobotę by to nadrobić..tymczasem w szkole w Baninie oceny wystawiono na początku czerwca..nie ma już wlasciwie konkretnych lekcji i zajęć tylko takie zapchajczas...zatem spokojnie można rok szkolny 'opedzic' w 8 miesięcy...o co tu kaman?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja tego też nie rozumiem.Dziecko nie chce iść do szkoły, bo tam i tak się nic już nie dzieje:(. Czy na prawdę nie można wykorzystać ten czas efektywnie i pożytecznie, choćby nauka przez zabawę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To tylko pokazuje ile rzeczywiście nauczyciele mają roboty
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Papierologia wszystko zabija a terminy na jej dokończenie narzuca ministerstwo prawe i sprawiedliwe. Ale w sumie po co im wykształciuchy do łopaty a nie uczyć się czytania i pisania
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Teraz w szkołach jest tak, że dzieci są już kształcone na korpo. Jest im wmawianą rywalizacja: musisz walczyć , musisz chcieć być lepszy, zrób coś dodatkowego, zrób coś wyjątkowego, pokaż kim jestes, Walcz!wpajana jest rywalizacja. A tymczasem nauczyciel ma problem z głowy. Dzieci po nocach się uczą , robią dodatkowe prace, musza się udzielać żeby zostać wywyższone i nagrodzone oraz wykazywać się ogromną wiedzą ale nie zdobytą w szkole tylko same z siebie działają coś robią i takich nauczyciel głaszcze po głowie bo sam niczego nie musi uczyć i ma polowe roboty mniej
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jeszcze podwyzszaja oceny innym. Pod koniec roku nastaje "moda" na prace w grupach. Niestety tylko pilne dziecko ja robi, reszta wozi sie na jego pracy. Dzieki temu dzieci od najmlodszych lat cwicza sie w najwazniejszej umiejetnosci cwaniactwa.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Więc po co jęczysz jak twoje zyskuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Od początku czerwca były wystawione oceny proponowane, później można było je jeszcze poprawiać. Od piątku nauczyciele przygotowują świadectwa. Teraz są wycieczki i gry i zabawy. Twoje dziecko nie chce się spotkać z kolegami, moje chłopaki do szkoły chodzą...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Gry i zabawy? Może w młodszych klasach. Starsze dzieci siedzą z nosem w telefonach bo nic się nie dzieje a w końcu nie przychodzą do szkoły.. Szkoda, bo możnaby było wykorzystać ich potencjał. Mogły by np. poprowadzić ciekawe zajęcia dla młodszych kolegów. Dlaczego tak mało pomysłów jak zorganizować czas i starszym i młodszym?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Następny mondrala, starsze dzieci prowadzà zajecia, pytałeś czy chcà i maja ochotę przed końcem roku, każdy ma dosyć i wszystko ... Tylko ty bohatejros z forum bedziesz im zycie ustawiał i dyrygował.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nowy rok szkolny, co myślicie?
Ja tak trochę myślę że strajk nauczycieli się nie skończył ...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na korytarzach masa dzieciakow, a okna pozamykane, wypuscic te dzieci na dwór na przerwach, bo siedzą w szkole od 8.00-14.30(piata klasa codziennie) a potem w domu wyjsc nie mogą bo praca domowa, jak ten mózg dziecka ma odpocząć?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

A twój odpoczywał? Jeszcze linijką po łapkach dostawałaś.? Niech idą z buta do domu, a nie autobusem pod same drzwi...to im wywietrzy te pierdy w głowie
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Niech spadają darmozjady, niech wnioskują o zniesienie karty nauczyciela i wszystkich przywilejów , to pogadamy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Inne tematy z forum Banino

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

Szambo - wywóz (34 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

do góry