Widok

Wasze opinie - DEWELOPER PROMTECH, Juszkowo

Juszkowo Temat dostępny też na forum:
Dzień dobry,
Zamierzam kupić szeregowiec w Juszkowie ul. Zdrowa
Inwestycja budowana przez Dewelopera PROMTECH z Juszkowa
Czy macie doświadczenia związane z tym deweloperem?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Obok tej budowy jest zakład produkujący drzwi.
W powietrzu unosi się intensywny zapach chemikaliów (zapach kleju i lakieru) wątpię, że nie mają wpływu na zdrowie.
Oczywiście deweloper o tym nie wspomina;/
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 4

Malina, As, chem, Richard jeżeli chcesz zrobić komuś złą opinię w internecie, to chociaż wysil się troszkę zmieniając IP. Nie ma to jak założyć kilka kont z jednego komputera i zrobić sztuczną rozmowę. Podejrzewam, że konta belluś i Zbyszek, też należą do Ciebie, bo dziwnym trafem w tym wypadku również powtarza się adres IP. Nie wiem czy jesteś świadomy tego, że takie działanie na niekorzyść osoby lub firmy jest objęte specjalnym paragrafem. A namierzenie komputera z którego zostały wysłane takie informacje oraz uzyskanie danych właściciela, to kwestia kilkunastu minut. Jeżeli masz takie wielkie problemy z deweloperem, to może zgłoś się po prostu do niego i porozmawiaj w normalny sposób, zamiast wylewać żale w internecie ;) Myślę, że jeżeli ktoś to przeczyta, od nich czy z firmy o której piszesz, to możesz mieć z tego tytułu nieprzyjemności, także radzę zastanowić się następnym razem nad tym co i w jaki sposób piszesz w internecie. Skończyły się czasy anonimowości w internecie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nikt bez powodu nie opisuje swoich problemów. Widocznie deweloper zaszedł ludziom za skórę
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Osobiście mogę polecić. Dlugo szukałam mieszkania o takim układzie, a do tego mieli najlepsze ceny z okolicy. Podlaczajac sie do wczesniejszych komentarzy, to fakt, usterek bylo kilka, ale po zgloszeniu wszystko zostalo zrobione.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Cześć,

Jest ktoś, kto rezerwował już mieszkanie w nowej inwestycji przy ulicy Zdrowej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak, ja mam zarezerwowane mieszkanie, a co chcesz wiedzieć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Generalnie, chodzi mi o sprawy techniczne, takie jak zmiany w projekcie czy też umowa rezerwacyjna? Jak to wygląda?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Rezerwacja to chyba standardowo, jak u większości deweloperów - musisz wpłacić kaucję. Co do przeróbek, to jest taka opcja,bo sam przerabiam kilka rzeczy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzięki za info :) a co jak wygląda na ten moment budowa? Na jakim etapie jest?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z tego co wiem, to niedługo mają robić konstrukcje dachu. Bodajże wczoraj rozmawiałem z nimi i jest szansa, że do końca roku budynki będą zamknięte. No a co do budowy, to wygląda to solidnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Artur , czy nadal polecasz kupno domu u tego dewelopera ? Jakieś rady dla przyszłych kupujących ? Jesteśmy umówieni na prezentacje domu, o co powinniśmy spytać? Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Myślę, że tak :) byłem kilka dni temu na prezentacji i z tego co widzę, to wszystko idzie w dobrym kierunku. Hmm, wiesz co ja np. pytałem o to czy można wprowadzić jeszcze jakieś zmiany w projekcie czy jak wygląda sprawa z miejscami parkingowymi. Słyszałem też, że strych nie jest wliczony w metraż, a można go na własną rękę zagospodarować, także o to też warto zapytać. A no i jeszcze pytałem czy jest opcja, że firma budująca może wykonać jakieś dodatkowe prace zlecone przeze mnie :) To chyba tyle, jak sobie coś przypomnę to napiszę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Cicha i spokojna okolica - mieszkam stosunkowo krótko ale brak zastrzeżeń odnośnie wykończenia/wykonania.
Bardzo dobry stosunek jakości do ceny - gorąco polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jakieś nowe opinie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepszą rekomendacją są opinie ludzi, którzy już kupili od tego dewelopera. Wystarczy podejść do budynku obok i porozmawiać.
Ja zaczerpnąłem opinii i nasłuchałem się bardzo złych informacji na temat samego dewelopera, ich inspektora i całej inwestycji.
Osobiście rezygnuję bo jest to zakup na całe życie i wole zaoszczędzić sobie i rodzinie przykrości i nerwów.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i byłem u przyszłych/niedoszłych sąsiadów. Jeden nawet wpuścił mnie do domu. Ajjjjjjj ;/ myślałem, że facet się popłacze opowiadając o walce jaką toczą tu ludzie z deweloperem. W mieszkaniu grzyb i wilgoć z okien leci woda. Podobno deweloper gwarancje ma w d*p..ie. Masakra. Odradzam. Szkoda
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przejeżdżałem wczoraj obok tego szeregu i widziałem ekipę demontującą
szyby w oknach.To chyba deweloper naprawia jakieś usterki? Więc chyba coś jednak działają w tej kwestii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej Ania. Nowe opinie ? Raczej ma radę. Widziałem ze deweloper już montuje swoje słynne okna kolankowe (własnego autorstwa i wykonania) Kup sobie do nowego mieszkania miskę bo oprócz 5-cio letniej gwarancji masz tez pewność, ze z okien będzie leciała woda do domu. Oczywiście może to być moje kłamstwo dlatego najlepiej zapytaj ludzi, którzy już od niego kupili. Budynek obok.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Byłem na rozmowie zarówno z deweloperem jak i z jednym z sąsiadów. Z tego co wiem, to faktycznie było kilka problemów, ale wszystko u niego naprawili. Poza tym slyszalem ze czesc mieszkajacych tam ludzi utrudniala wykonanie napraw, to co sie dziwic ze pozniej takie zale. Co do grzyba i wilgoci, to raczej logiczne, ze trzeba wietrzyc mieszkanie w poczatkowym okresie, gdyz caly budynek pracuje. Z reszta jak juz ktos wyzej napisal, to widze ze znowu ktos tu robi pod gorke, skoro wysyla 2 wiadomosci niby pod innym nickiem ale jednak ip to samo :) polecam samemu sie rozeznac w temacie. Osobiscie zdecydowalem sie na zakup, bo nigdzie w takiej cenie nie dostane takiego mieszkania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Tylko rozmowa z mieszkańcami gwarantuje rzetelną opinię.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapraszam do budynku obok. Chętnie opowiem jak deweloper budował i jak wywiązuje się z rękojmi.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ika
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

poczytaj sobie o nim opinie na fb lun google maps. Wtedy wyrobisz sobie opinie o nim
porównaj ceny okien - http://twoje-okna.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Jak wykurzyć mysz ze ściany? (69 odpowiedzi)

Dzień dobry wszystkim! Po kolejnej nieprzespanej nocy postanowiłam napisać o moim problemie....

Kto ma problem z sasiadami??? (293 odpowiedzi)

Dzień Dobry :) Zacznę od tego, że mieszkam w bloku 4 piętrowym i obok mnie mieszka stary dziad z...

dekorator wnętrz (16 odpowiedzi)

czy ktoś mógłby polecić mi architekta wnętrz działającego na terenie trójmiasta? Chodzi nam o...

do góry