Widok

Wątek dla zapracowanych ***117***

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Nowiusieńki.

Magdalena wysłałam Ci meila:))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
juz zerkam


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
idę zaraz na spacerek...słoneczko świeci i cieplusio jest baaaardzo

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dostałam Ania dzieki ale kupiłam material i chyba nie bedzie mi pasował taki wzór zreszta wkleje zalaz jeszcze raz zeby dziewczyny cs dobrały


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Beatko pisaaś,ze wchodzisz na jakieś fora budowlane,mozesz podać namiary?Dziękuję:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja już ledwo zipię w tym moim biurze...
ale mam nadzieje, że sie z tłumaczeniem wyrobię...

a jeszcze jestem taka głodna... zaraz opadnę na klawiaturę...

skończę to ustrojstwo ;) i lecę po danio z czekoladą :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja dzisiaj mam sałatke makaronowa do [racy i pomarańcza

Własnie zaraz wychodze do pracy


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pierdolony szef :/ mam go powyżej uszu :/ ach szkoda gadać :/

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no spedzilam wlasnie pare godzin na szperaniu po internecie w poszukiwaniu materialow o strajku w grudniu 1970 i dopiero zdalam sobie sprawe jakie sa rozbierznosci miedzy publikacjami a relacja naocznego swiadka ktory byl w centrum wydarzen i bral w nich udzial:) a tak w zwiazku z tym moze podpowiecie mi jak zdobyc dostep do artykulu-wywiadu opublikowanego w wieczorze wybrzeza w 1980 roku lub 1989 w archiwum dostepnym przez internet niestety nie ma materialow z tych lat?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Boże a ciebie wzieło teraz?
ania zajzyja do watku : :) bo mam prosbe do ciebie


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Elu powiedz co się stalo?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zajrzalam zaraz cos wykombinuje zeby ci wkleic a co do tego ze mnie wzielo mam swoje rodzinne powody zeby szukac tych informacji:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
musialabym slawka zapytac ale on wraca dzisiaj wieczorem z Berlina dopiero
on sie interesuje tym wie c moze ma cos


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czepia się o bele co :/ zrobiłam błąd w piśmie, które ma wyjść dopiero w piątek, nie dopisałam jednego wyrazu, co za problem dopisać dziś bez gderania :/ hhhhzzzz :/ burak jeden!!!!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
elu olej go i sie nie denerwuj myszko


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
staram się

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam podobną szefową,ona też sama najpierw tworzy pismo na brudno,karze przepisać,a później coś jej się nie podoba i musze zmieniać,ale moja szefowa stara jest

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a u nas szykuja sie zwolnienia i boje sie ze ja polece


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Elu Ty nie możesz się denerwować,bomasz dzidzię w brzuszku,jak coś to idź na zwolnienie i nie będziesz się stresowała

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja gdyby nie to,że chciałabym mieć dzidzię-a łatwiej jest z umową na czas nieokreślony-wcale bym się nie zastanawiała i na pewno zmieniłabym pracę,bo tej którą mam nienawidzę

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

budowa domu czy mieszkanie?? przekonajcie mnie!! (141 odpowiedzi)

witam, wiem ze niektóre forumki budują własne domy za miastem, inne mieszkają w centrum miasta....

otworzyć firmę ?? (38 odpowiedzi)

Hej! Pewnie część pomyśli, o co ona pyta na tym forum, ale... jedno z drugim ma wiele wspólnego....

do góry