Widok
no spedzilam wlasnie pare godzin na szperaniu po internecie w poszukiwaniu materialow o strajku w grudniu 1970 i dopiero zdalam sobie sprawe jakie sa rozbierznosci miedzy publikacjami a relacja naocznego swiadka ktory byl w centrum wydarzen i bral w nich udzial:) a tak w zwiazku z tym moze podpowiecie mi jak zdobyc dostep do artykulu-wywiadu opublikowanego w wieczorze wybrzeza w 1980 roku lub 1989 w archiwum dostepnym przez internet niestety nie ma materialow z tych lat?