Widok

Wątek o bele czym ;-)

Lubimy tak sobie czasem pogwarzyć o czymkolwiek,przeskakując z tematu na temat bez wymądrzania i napyszenia.Brakuje mi tego.Wam też?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie mam, albowiem dałam Rodzicom. Byli zachwyceni ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aaa...no to zmienia kolej rzeczy.Rodzice zapewne skonsumowali ze smakiem ;-) A ja teraz ze smakiem skonsumuję kielonek aroniówki od mojej zdolnej koleżanki :-D
Za Wasze zdrówko !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pigwa. Sadyl jej używa(ł) kieliszeczkiem jak miał apetyt na cuksa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pyyyszna była ta Twoja pigwóweczka.Czy mnie wzrok nie myli czy przymierzasz się do produkcji ? ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Naturalnie, że ze smakiem :) Tak mi powiedzieli przynajmniej a ja nie mam powodu wątpić. Planowali sami jakąś naleweczkę wyprodukować, ale szczegółów nie znam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak nie znasz szczegółów? Proszę mi tu Szanowne Rodzicielstwo przesłuchać i wydębić małe co nieco na spróbowanie ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja to za naleweczkami nie bardzo. Nie będę przecież pić w samotności, bo to się może źle skończyć ;) Ale zapytać mogę, i owszem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> używa(ł)

Czas przeszły, niestety :/
W moich okolicach pigwa niestety nie rośnie. Ale zmotywowany smakowo przez BMtF własnie wrzuciłem wiaderko głogu do gara i zrobię dżem.
Jutro (jeśli nie będzie padać) nazbieram wiaderko owoców róży. A w weekend (jak wspominałem) jeszcze z jedno lub dwa wiaderka głogu. Rosną go koło mnie ilości wręcz gargantuiczne, zatem będzie na czym trenować ;)
No i... za spirytem na cito trza sie rozejrzeć :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
> Nie będę przecież pić w samotności, bo to się może źle skończyć ;)

A kot abstynent? ;>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Manson skarb jestes....taki nawet benedyktyński:)
nie masz czasem dziurawca zakonserwowanego ..do masaży przydałby sie?


wspominałyscie o swiecy ...fuj!

tcy kuchmistrze a zadna nie zdołała uziemnic ..niebywałe
d
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kot pije mleko, i to tylko od czasu do czasu. A tego z kolei nie pijam ja. Nie możemy się dogadać w tym temacie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale robicie smaka...ide chociaz sok z marchwi zrobic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to po kolei.
Vi...kto mówi o samotnej degustacji? A ja to co ?!? ;-)
Isztar...wszystko w swoim czasie ;-)
Marchew bardzo zdrowa jest :-D
Sadyl....pracowite chłopie z Ciebie :-D
No to na drugą nóżkę ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Kot pije mleko

To już coś. Kup mu Bailaysa :)

BTW: Głóg się właśnie zaczął gotować i rozpachnił mi chałupę, aż ślinianki mi cierpną :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
...nie rób nic na trzecia nózke..
plisss!!!!!!!!!!!!!!

na nia advokat!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Isia (mogę?) nie mam trzeciej nogi więc brak motywacji ;-)
Sadyl...nie masz litości nad sąsiadami ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
>Kup mu Bailaysa :)

Kotu bym nie dała.Sama bym wypiła. Lubię bardzo. Kurka, brat mi kiedyś przywiózł takie małe trzy buteleczki rzeczonego trunku, o różnych smakach. Cały czas czekam na dobrą okazję, żeby spróbować :)

Inka, Twojej naleweczki i w Twoim towarzystwie z chęcią skosztuję :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Vi...jestem za a nawet przeciw ;-)
Sadyl...dżem z głogu,jeden słoiczek zamawiam :-D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dżem z głogu? Hmm. To nie moja bajka, nie jadam dżemów, ale moja Mama bardzo lubi wszelkie odmiany, jeśli można tak powiedzieć. By się pewnie ucieszyła ze słoiczka ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też nie jadam dżemów. Sporadycznie... może raz na dwa lata najdzie mnie ochota na naleśniki z dżemem, to kupuję słoiczek i niezużytą część po kilku miesiacach wyrzucam :)
Ale zainspirowała mnie pewna przemiła Pani, którą spotkałem zbierającą głóg kilka dni temu - na dżem właśnie.
Sam jestem ciekaw, co z tego wyjdzie :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Inne tematy z forum Hydepark

Grajdołki (241 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

do góry