Widok

Wawrzyniec

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
a ja będę miała ślub w św.Wawrzyńcu na Wielkim Kacku to moja parafia, a kościół mały i przytulny ;)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...ja tez będę brała tam ślub...dokładnie 20 wrzesnia 2008r....kościół tez bardzo mi się podoba, tym bardziej że i ładnie połozony i duży parking więc nie a problemu z samochodami ...pozdrawiam
sprzedam suknię- jednoczęściowa, góra dopasowana, ręznie wyszywane zdobienia, dół szeroki z podpinanym trenem- typowa suknia balowa:)oczywiście wystapiłam w niej jako panna młoda, ecri , fajnie wygląda na zdjęciach i w tańcu robi wrażenie- roz\miar 36- 38
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też będę tam miała: 4.10.2008. macie jakiś pomysł na dekorację kościoła?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A kto będzie grał na waszym ślubie ja chyba będe miała zespól który gra w tym kościele na mszy, bo organisty na pewno nie chce z tego kościoła bo strasznie fałszuje i ogólnie nieciekawie gra ;/
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam ślub w Wawrzyńcu 07.06.08, jak ktoś jest chetny do strojenia koscioła to zapraszam :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja mam 26.09.09 jak tkoś jest chętny do strojenia to zapraszam!!
marta2316 napisał(a):
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziekuje:) nam striola kosciol ta pani co zawsze stroi na rozne uroczystosci... nie pamietam jej nazwiska - musialabys sie spytac ksiedza...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam 4.10.2008 :-).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, byłam w Wawrzyńcu na slubie kolezanki i zachwyciłam sie oprawą
muzyczną. Grał organista który prowadzi w tym kościele chór, ale jako organista wystepuje w Wawrzyńcu gościnnie. Mam namiary tylko do skrzypaczki Agnes z którą grał. Jak będziecia zainteresowane , to mogę podać.
Polecam, oboje grają naprawdę cudnie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...my mamy 20 września jak pisałam o 16.00...pytałam się o cen zespołu gitara, klawisze i coś tam jeszcze - na pewno 2 kobiety i koleś to chca za granie na mszy 400,00. Słuchalłam mp3 i nawet fajne. Nie wiem tylko ile bierze ksiądz i organista wiec jak sie dowiem w rzyszłym tygodniu to to dam znac i pdejmę decyzję...
pozdrawiam
sprzedam suknię- jednoczęściowa, góra dopasowana, ręznie wyszywane zdobienia, dół szeroki z podpinanym trenem- typowa suknia balowa:)oczywiście wystapiłam w niej jako panna młoda, ecri , fajnie wygląda na zdjęciach i w tańcu robi wrażenie- roz\miar 36- 38
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wielki Kack

Czy ktoś żałuje zakupu mieszkania na kredyt? (413 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanie do osób, które kupiły mieszkanie na kredyt: czy żałujecie, że wzięliście...

do góry