Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Adam - opinia wątek zamknięty Beznadziejna firma .Współpraca fatalna
~Adam
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 sierpnia 2020

Polecam wątek zamknięty Ocena jak najlepsza. Aż dziwne, że to Polska agencja
~Tomasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 stycznia 2018

Yes they DO! wątek zamknięty Pierwszy mój wyjazd za granicę, i pierwszy stres, ale nie z We can do It....
~Rafał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 grudnia 2017

Współpraca wątek zamknięty Moja współpraca w firmą trwa od 7 miesięcy i mogę śmiało polecić. Warunki...
~Robert
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2017

agencja pracy wątek zamknięty Z wielu agencji korzystałem i muszę przyznać, że poziom obsługi potencjalnego...
~Karol
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2017

nie polecam- czytac dokladnie umowe wątek zamknięty umowa nie dla pracownika za wszystko odpowiadasz , pieniędzy nie dostaniesz...
~Harry
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 grudnia 2016

Andrzej - opinia wątek zamknięty Polecam. Żetelne wynagrodzenie, dobra współpraca.przepracowane 2 kontrakty...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 listopada 2016

Agencja która wyzyskuje wątek zamknięty Umowa skonstruowana tak aby wyglądało wszystko na ok. Masz chwilę aby rzucić...
~nowy
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 września 2016

Wiecej takich! wątek zamknięty Jestem pracownikiem budowlanym i wyjezdzam z We Can do it juz trzeci...
~Artek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 czerwca 2016

Słownik i wypłacalności polecam pełna profeska wątek zamknięty Słownik i wypłacalności polecam pełna profeska
~Jaca210
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 października 2015

Agencja inna niż wszystkie wątek zamknięty Właśnie skończyłem kontrakt budowlany za granicom i dopsze płacom. Mam...
~Przemysław Birosik
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 maja 2015

Profesjonaliści! wątek zamknięty Gorąco polecam tę Agencję Pracy. Szybko, sprawnie i bezproblemowo załatwili...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2014

Z nimi zawsze wszystko na 6! WE CAN DO IT wątek zamknięty Młody zespół z dużym doświadczeniem , otwarty,który zawsze z uśmiechem i...
~gm
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 czerwca 2014

Polecam Firmę WeCanDoIt wątek zamknięty Po skorzystaniu z usług firmy, jestem bardzo zadowolona. Profesjonalna...
~Zakłady
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 maja 2014

Praca wątek zamknięty Współpracuje z ta agencja podczas rożnego rodzaju eventow już któryś raz. Nie...
~Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 maja 2014

Świetni wątek zamknięty Szefostwo pierwsza klasa, dobre zlecenia, wywiązują się z umowy,...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 maja 2014

godny polecenia zespół wątek zamknięty Bardzo przyjemna współpraca. Zespół młody ale z dużym doświadczeniem i...
~KK
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 maja 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry