Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kasia T. - opinia Firma zaangażowana i profesjonalnie podchodzi do klienta. Polecam każdemu,...
~Kasia T.
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 23 września 2019

Viktoria Mazurek - opinia Strona, którą stworzył dla mnie zespół Website Style spełniła wszystkie moje...
~Viktoria Mazurek
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 24 czerwca 2019

Wysoka jakość usług oraz miła atmosfera. Zespół Website Style zrealizował dla naszej spółki projekt, który sprostał w...
~VAAM Group
1

dodano: 10 czerwca 2019

Laura - opinia Serdecznie polecam! W Website Style stworzyłam swoją stronę internetową....
~Laura
1

dodano: 10 czerwca 2019

Księga znaku Firma Website Style tworzyła dla nas księgę Znaku. Jest to kompetentna i...
~Paulina
1

dodano: 18 czerwca 2019

Budowa strony www Polecam usługi Website Style w zakresie budowy stron www. Nasza nowa strona...
~Ewa
1

dodano: 17 czerwca 2019

Polecam na 100% !!!! Polecam na 100%! Jestem pod ogromnym wrażeniem pracy, zaangażowania i...
~auto-planeta.pl
1

dodano: 12 czerwca 2019

Szybka i sprawna współpraca Polecam WebSite Style w projektowaniu nowoczesnych stron internetowych....
~anonim
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 5 kwietnia 2019

Profesjonalna firma Firma Website Style stworzyła dla nas 2 strony internetowe oraz logo, które w...
~InvestProtect
1

dodano: 2 kwietnia 2019

Wykonawca godny polecenia Wykonawca powierzone do wykonania serwisy internetowe wykonał zgodnie z...
~Janusz
-

dodano: 28 marca 2019

Żeglarstwo z Website Style Nasza Akademia współpracuje z Panem Dawidem i jego zespołem od przeszło 2 lat...
~Kamil Zwolak
-

dodano: 17 marca 2019

Polecam. Solidna firma ! Bardzo dobra obsługa. Projekt wykonany na najwyższym poziomie. Dobra...
~Iwona
1

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 26 lutego 2019

Zadowolony klient W zeszłym roku firma Website Style przygotowywała dla nas stronę internetową....
~HP
1

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 12 lutego 2019

Polecam Website style zakładało stronę dla naszej firmy, jesteśmy jak najbardziej...
~HCS Sp. z o.o.
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 6 lutego 2019

Polecam profesjonalistów!! Zamawialiśmy stronę internetową. Produkt gotowy podoba się nam i naszym...
~Dariusz
1

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 15 stycznia 2019

polecam Realizacja serwisu internetowego przebiegała na najwyższym poziomie....
~DM
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 października 2018

Bardzo profesjonalna i sprawna współpraca w miłej atmosferze Zdecydowanie polecam współpracę z ta firmą. Cechuje ich profesjonalizm i...
~Agata Kozlowska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 października 2018

Sopot Wspolpracuje z firma od dluzszego czasu (strona www,projekty graficzne) i...
~Monika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 sierpnia 2018

Agencja PRO Mam przyjemność współpracować z Website od kilku miesięcy, podczas których...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 lipca 2018

~Macias
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 lipca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry