Wedding Room

Salony mody ślubnej

Gdynia, al. Zwycięstwa 192/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo złe wrażenie wątek zamknięty Trochę mnie zaskoczyły te wszystkie pozytywne opinie na temat Wedding Roomu i...
~Polinka
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2014

Wyjątkowe miejsce, wyjątkowe chwile! wątek zamknięty Wyjątkowe miejsce, wyjątkowe chwile! :) Dzięki równie wyjątkowej Pani...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 czerwca 2016

super wątek zamknięty Serdecznie polecam salon Wedding Room. Dziękuję bardzo Pani Oli za wszelką...
~Maria
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 czerwca 2016

Polecam Wszystkim Romantycznym Pannom Młodym wątek zamknięty Polecam każdej przyszłej Pannie Młodej i bardzo dziękuję za profesjonalną...
~Caroline
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 października 2015

Polecam wątek zamknięty Polecam!!! Salon w którym można przymierzać suknie ile razy ma się na to...
~Malgosia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 czerwca 2015

Uratowana Przyszła Panna Młoda wątek zamknięty Cudowne miejsce z przesympatyczna obsługą!W szczegolności Pani...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 czerwca 2015

Iwona - opinia wątek zamknięty Profesjonalna i przemiła obsługa. Pomocne rady. Przepiękne suknie w...
~Iwona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 lutego 2015

REWELACJA!!!!!!! wątek zamknięty Panny Mlode, jak szukacie sukni slubnej to tylko w Wedding Room!Moja...
~madziazet
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 lutego 2015

Cudny Wedding Room wątek zamknięty Polecam wszystkim przyszłym pannom młodym skorzystanie z usług Wedding Room....
~Joanna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 października 2014

POLECAM WSZYSTKIM ! wątek zamknięty W zeszły weekend byłam na przymiarkach w Atelier Wedding Room. Cudowne...
~Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 października 2014

WYJĄTKOWE DEKORACJE ŚLUBNE wątek zamknięty Dziękujemy dziewczyny za wspaniałe dekoracje ślubne, które zachwyciły...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 września 2014

Polecam!! wątek zamknięty Wczoraj wybrałam tam suknie, pełen profesjonalizm , piękne suknie , czułam...
~Anna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 czerwca 2014

fantastyczny salon! wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, dziewczyny potrafią dobrać wyjątkowe sukienki,...
~Hanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 czerwca 2014

Cudowne miejsce wątek zamknięty GORACO POLECAM ! Sukienki o wiele tansze niz w salonach ,nie ma tam...
~Karolina S
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 czerwca 2014

Szukałam i w końcu znalazłam! wątek zamknięty Zwiedziłam mnóstwo salonów w Trójmieście. Mam wrażenie, że wszystkie. Albo...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 czerwca 2014

POLECAM wątek zamknięty Fantastyczna i kompetentna obsługa wesel jak i również wieczorów...
~Anna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 marca 2014

Wedding Room? Tak! wątek zamknięty Dzięki cudownym Paniom prowadzącym salon znalazłam wymarzoną suknię w bardzo...
~Inka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 marca 2014

Wspaniałe kreacje wątek zamknięty Kreacje wprost zapieraja dech w piersiach - sa cudne a ceny bardzo...
~Glinka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 stycznia 2014

Wedding Room! wątek zamknięty Polecam wszystkim przyszłym Paniom Młodym! Świetny pomysł! Świetna...
~Ania z Hamburga
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 grudnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry