Widok

Weekend w Gdańsku

Witam,
podczas "długiego weekendu" miałem przyjemność spędzić wolny czas z rodziną w w/w motelu. Za obsługę i Wygląd/czystość dałem ocenę "6" i pewnie wygląda to dosyć podejrzanie natomiast już argumentuję. Oceniam tu jako osoba, która swego czasu dużo jeździła po Kraju ( byłem przedstawicielem firmy znanej na naszym rynku ). Wiadomo, iż noclegi w Hotelach były zbyt kosztowne dla mojego oddziału więc mam naprawdę duże porównanie właśnie w sferach moteli/hosteli. Po pierwsze nie miałem problemu z dojazdem, parking duży i zamykany na noc, w hotelu cicho, przyjemnie, domowo. Osoba, która tam pracuje konkretna, spokojna. Z dogadaniem się co do pory posiłków nie było problemu co dla mnie jest ogromnym plusem (czasem dłuższa rozmowa u Klienta). Nigdy nie usłyszałem, że czegoś się nie da, nie można itp. Natomiast jeżeli chodzi o czystość dałem najwyższą ocenę dlatego, iż miałem okazję być tam 3 krotnie i za każdym razem prosiłem o ten sam pokój. Udało mi się dwukrotnie i proszę mi wierzyć, że pokój wyglądał tak jak go zostawiałem. Przewietrzone, czyste, poukładane. Naprawdę z Czystym Sumieniem polecam Znajomym oraz Osobom, które zastanawiają się czy jest to dobra propozycja. POLECAM !
Moja ocena
obsługa: 6
 
wygląd i czystość: 6
 
wyposażenie: 4
 
lokalizacja: 4
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 5
 
4.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
no tak współwłaściciel jest przedstawicielem handlowym -to jak ta opinie miała być inna-musiała być najlepsza -to jakiś koszmar aby w ten sposób reklamować usługi zapraszając za półdarmo swoich kolegów przedstawicieli handlowych z innych regionów kraju-żenada
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Na "szczęście" lub "nieszczęście" nie znam właściciela/współwaściciela Willi Promyk i szczerze mówiąc nie interesuje mnie to. Swoją opinię wydaję o obiekcie ( tego tyczy opinia), a nie czy ktoś "Komuś" daje za pół darmo czy za darmo.... KOSZMAREM nie jest reklamowanie usług - BO TO JEST WŁAŚNIE REKLAMA drogi Panie - jeżeli byłoby źle napisałbym o tym, nie dałem maksymalnej oceny tylko dałem taką jaka jest miarodajna w mojej prywatnej ocenie. Co do żenady ... myślę , że Pański post jest "żenadą"(czyżby konkurencja ?) z powodu kompletnie braku argumentów, oceny obiektu i mający tylko i wyłącznie oczernić to przyjemne miejsce jakim jest Willa Promyk. Jeżeli byłby Pan nie zadowolonym Klientem raczej napisałby Pan i ocenił co się podobało, a co nie. Na tym polega ocena, aby Właściciele mogli poprawić jakość Swoich usług w tym także Konkurencja. Patrząc po długości "wiadomości", którą chciał Pan się podzielić/ napisać donos o współwłaścicielu i jego "ofert" za półdarmo myślę, że i tak już zbyt dużo poświęciłem czasu. Pozdrawiam !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry