Willa Promyk

Pensjonaty, wille

Kowale, Sadowa 17

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
braki wątek zamknięty brak profesjonalizmu, zasadniczość pomieszana z arogancją mieszanka...
~piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 marca 2016

dziękuję za miło spędzony tydzień wątek zamknięty Witam, miałam przyjemność spędzić cały tydzień w Willi Promyk. Serdecznie...
~Karolina S.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 marca 2016

Weekend w Gdańsku wątek zamknięty Witam, podczas "długiego weekendu" miałem przyjemność spędzić wolny czas z...
~Adrian N.
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 września 2014

number one wątek zamknięty Warto zwieńczyć odpoczynkiem w komfortowych warunkach tego obiektu. Willa...
~gosc
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 marca 2011

Idealny wypoczynek wątek zamknięty Miałem okazję wypoczywać w Willi Promyk z 17 swoimi znajomymi było bardzo...
~Marcin Wojtaszek
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 listopada 2011

moja opinia wątek zamknięty Dziwne...ta opina niżej chyba nie jest do tej willi, sam bylem kilka razy i...
~zadowolony klient
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 lutego 2011

Koszmar wątek zamknięty Nie polecam nikomu tej paskudnej willi. W pokojach zimno-grzejniki zimne,...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 grudnia 2010

Serdeczenie polecam! wątek zamknięty Miła, spokojna okolica, przemili właściciele, przytulne i pięknie wyposażone...
~H
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2010

POLECAM! wątek zamknięty Bardzo polecam Willę Promyk. Bardzo przyjemni gospodarze, smaczne i obfite...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 września 2009

Polecam Willę Promyk! wątek zamknięty Serdecznie polecam Willę Promyk. Bardzo przyjazna atmosfera, gospodarze dbają...
~Anna
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
15

postów

10

wątków

do góry