Widok

Wege burger orzechowo-warzywny to pomyłka

Jeśli w składzie Wege Burgera jest pieczeń orzechowo warzywna a na zdjęciach piękny burger w otoczeniu marchewki, pora i cukinii, to spodziewałabym się pieczeni zrobionej przede wszystkim z orzechów i tychże właśnie warzyw. Nic bardziej mylnego. Pieczeń w Wege Burgerze to nic innego jak pieczeń sojowa zrobiona z preparowanej soi (coś w stylu kotlety sojowe a la schabowe). Wyjęłam kawałek tej pieczeni z burgera, przyjrzałam się, przeżułam (gumowata). Nie wyczułam najmniejszego śladu orzechów, marchewki, pora, cukinii ani innych warzyw. Bułka, dodatki i sosy były dobre, więc całość ogólne zjadliwa. Czas oczekiwania na zamówienie 25 min. Burgera wzięłam na wynos, musiałam wracać do pracy. Byłam bardzo głodna, więc zjadłam, ale polecić nie mogę. A szkoda, bo nie tak trudno zrobić pieczeń z warzyw i ziaren soi (które chociaż mają posmak orzechów). Za 17 zł można na Gdańskiej Starówce zjeść o wiele lepszy wegetariański lunch.
Moja ocena
Surfburger kategoria: Burgery
oferta: 6
 
obsługa: 6
 
jakość potraw: 2
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 3
 
4.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bo to surfburger płacisz 17 zł niewiadomo za co do końca.
Zwykłe burgery z "wołowiny" też nie polecam najgorszej jakości wołowina z chrząstkami kawałkami skóry .... Nigdy więcej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry