Widok

Welcome Airport Services Gdańsk

Witam,
Czy ktoś słyszał o tej firmie? Jaka atmosfera w pracy?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
atmosfera w pracy spoko, zarobki średnie, 12 brutto/h na płycie np
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
chłopaki mają ciężko, ludzie się wykruszają i uciekają bo fizycznie ciężko. w zimie zimno wietrznie, w lecie strasznie gorąco, duża rotacja pracowników- chłopaki ciężko pracują i stawka godzinowa jak na taką pracę śmiesznie niska.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłem na rozmowie na stanowisko pracownik obsługi płyty lotniska. W skrócie, praca fizyczna w niestandardowych godzinach, często na dworze, a to wszystko za 2500pln BRUTTO na start przez 3 miesiące, potem 2700 BRUTTO. Dla mnie to jakiś ponury żart. Pracuj na dworze o 5 rano lub do 1 w nocy za miskę ryżu :) A i jakby ktoś chciał dojeżdżać do tej pracy samochodem (chociaż wątpię bo przy takiej wypłacie raczej nikogo nie będzie stać na auto) to lotnisko nie posiada nawet bezpłatnego parkingu dla pracowników, parkowanie albo na dziko (co wiąże się z ryzykiem) albo parking płatny. Idąc na rozmowę spodziewałem się zarobków w okolicach 3000 NETTO, a tu takie jajca wyszły. Warunki finansowe śmieszne, w dyskoncie czy na byle jakim magazynie zarobicie więcej i w lepszych warunkach. No ale cóż, ja szukam dalej a to może komuś się przyda.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ha ha ha, dobre
Za ciężką pracę w świątek, piątek, w nocy, na zmiany, w jednej z większych aglomeracji miejskich (drogie utrzymanie)
szukają ludzi zaledwie za stawkę dwa złote brutto na godzinę więcej niż najniższa krajowa?
Bez jaj.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

dzięki za info, szukam pracy, zaprosili na rozmowę, ale po przeczytaniu tych wszystkich opinii czy tutaj czy na innych portalach, to chyba sobie odpuszczę. to teraz mam widac duzo lepsze warunki :) czyli szukamy dalej :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli Gdańsk to jeden wielki kibel jeśli chodzi o zarobki. Takie pieniądze na lotnisku. Masakra. I jeszcze wymagają język angielski lub inny. Żart. Aglomeracja trójmiejska, a place jak za Bugiem. Czy ktoś zwrócił uwagę na ceny wynajmu i kredytu na mieszkanie w GD? W porównaniu do tych zarobków to jest jakiś żart.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

dlatego nadal dużo młodych ludzi wybiera zakup biletu w jedną stronę niż podpisanie umowy z takimi firmami
za taką kasę będziesz do końca życia biedę klepać byle do pierwszego, a co potem?
bieda-praca to bankowo bieda-emerytura o ile się na dziełach-wynalazkach nie robi bo wtedy nawet tego nie ma
a ceny nie tylko mieszkań europejskie ...
jeśli podobnym firmom w europie opłaca się płacić pracownikom więcej za tą samą pracę to rodzime firmy też stać
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

jeszcze jest sztuką DOJECHAĆ do tej pracy na 4 rano na lotnisko. Autobus nocny z Wrzeszcza przyjeżdża na lotnisko chwilę po 4... A PKM jeszcze nie jeździ o tej godzinie. Samochód. Samochód? Albo parkuj na partyzanta na błotnistych polach, albo płać za parking (!!!).
To aż dziwne, że PKM nie jeździ w nocy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

I niech się walą co się przejmujecie , zdechną jak nic nie zmienią ,tak są obsmarowani na trójmieście go worku że tylko debil tam pójdzie do pracy za darmo .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Praca K2 Dystrybucje (25 odpowiedzi)

Czy ktoś wie co to jest warto tam iść na rozmowę ?

GDDKIA praca opinie (6 odpowiedzi)

Proszę o opinie na temat pracy w dziale finansowo-księgowym w Gdańsku,

Praca w Polsce dla obcokrajowca (5 odpowiedzi)

Kto może poradzić agencję pracy tymczasowej w kujawsko-pomorskim wojewodztwie?

do góry