Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Niezgadzam sie z "Stała Klienta A." wątek zamknięty Uważam, że Pani bardzo nie w porządku ocenia Tą Panią. Ponadto nie wiem, czy...
~Zadowolona Klientka M.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 19 grudnia 2007

Pani w kwiecie wieku wszystko psuje. wątek zamknięty Generlanie salon przyjemny i mam tam ulubiona fryzjerkę która potrafi dobrać...
~Stała Klientka A.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 30 listopada 2007

NIE POLECAM wątek zamknięty byłam w tym salonie kilka razy zawsze zachwycona bo moją fryzjerką była...
~zuzanna
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 listopada 2007

Świetny zakład - polecam! wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, dobre kosmetyki. Korzystam z ich usług od ok. 10 lat i...
~Gosia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 listopada 2007

I. - opinia wątek zamknięty Bylam w tym zakladzie fryzjerskim ostatni raz .Obcinala mi wlosy niejaka p...
~I.
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 9 września 2007

Rewelacja!!! wątek zamknięty Pani Marzena jest jedna z najlepszych fryzjerek u ktorej bylam.Bardzo...
~Ktos fajny-Wy wiecie kto!
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 6 września 2007

tragedia wątek zamknięty bylam wczoraj u fryzjera w tym cudownym salonie. okropnosc, panienka M....
~anka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 28 lipca 2007

Nie polecam A. ani K. wątek zamknięty Pani A. jest nieskupiona, jakoś trudno jest jej się rozstać z telefonem...
~Anka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 czerwca 2007

Plka - opinia wątek zamknięty frzyjerzy troszke mało skupieni, najlepsza-honorata, generalnie nie jest źle...
~Plka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 2 czerwca 2007

słabo wątek zamknięty poszłam tam niedawno, wiedziona chęcią zmiany, ale pani, która mnie strzygła...
~marika
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
10

postów

10

wątków

do góry