Widok

Wenta meble

Zdecydowanie nie polecam!!!
podpisalismy umowe na meble do calego mieszkania, termin montazu koniec marca 2017, zainkasowal zaliczke 30 tys zl , pojawil sie kilka razy z najtanszymi korpusami, czesc mebli niedomierzone/za krotkie, do dzis nie mamy ani mebli ani pieniedzy ! Ciagle niestworzone historie o wypadkach, kradziezach, szpitalach. Kupa nerwow i stracone pieniadze !
omijac z daleka !!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również nie polecam.
Dawid Wenta z Wenta meble, to oszust i krętacz. Podpisał umowę, zgarnął zaliczkę, pojawił się kilka razy, zabrał nasze klamki niby do zamontowania już w drzwiach i nie dokończył prac, drzwi nawet nie widzieliśmy. Więcej nerwów niż to warte... montaż zamiast obiecanych 2 dni trał 7 dni roboczych i nawet połowa nie zrobiona. O jakości nie wspomnę.
Stanowczo odradzam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Że ten gość jeszcze nie siedzi. Zaliczkami od klientów spłaca długi u drugich. Jak widać wciąż działa na rynku. Mi oddał, ale nie obyło się bez straszenia wywozem w ustronne miejsce...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

Remont mieszkania 38 m2 (49 odpowiedzi)

Witam Od marca chcę rozpocząć remont mieszkania (cekolowanie, malowania, cyklinowanie,...

ile kosztuje budowa domu? (133 odpowiedzi)

Ile trzeba przeznaczyć kasy - na działkę i budowę (materiały, ekipa)? Proszę o konkrety z Banina.

Przeprowadzka - jaką firmę polecacie? (52 odpowiedzi)

Hej! Jaka firmę przeprowadzkową polecacie?? Za dwa tygodnie mnie to czeka i chciałabym...

do góry