Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Lodziarnia LodoveLove - opinia wątek zamknięty szybko, miło i konkretnie - po wizycie wszystko działa bez zarzutu - polecamy
~Lodziarnia LodoveLove
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 sierpnia 2020

rednek - opinia wątek zamknięty Firme znalazłem właśnie dzięki Google, nie po żadnych znajomościach. Pełen...
~rednek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 sierpnia 2020

Polecam wątek zamknięty Oceniam montaż klimatyzacji w prywatnym mieszkaniu. Bardzo sympatyczny...
~Agata
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 października 2019

Ocena klimatyzacji wątek zamknięty polecam! Najlepsza firma jeśli chodzi o klimatyzację, super kontakt od...
~Martyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2019

Polecam wątek zamknięty Polecam z czystym sumieniem. Zostawili po sobie porządek a klimatyzacja...
~Kamil
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2018

polecam :)) wątek zamknięty Naprawdę polecam. Zakładali mi wentylacje, wszystko poszło szybko, sprawnie i...
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 marca 2016

Profesjonalnie wykonana usługa wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Usługa wykonana wzorowo, zarówno od strony doradczej,...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2015

Wentylacja i ogrzewanie kominkowe w domu ponad 300m2 wątek zamknięty Firma bardzo rzetelna, terminowa i przystepna cenowo. Bardzo duza wiedza...
~tomasz piwowarski
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 października 2014

Klimatyzacja wątek zamknięty Profesjonalne podejście do klienta,towar ścągnieto z drugiego Polski by był...
~Jacek B
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2014

Znakomite doradztwo i montaż klimatyzacji wątek zamknięty Firma „Instalacje Magdalena Manowska” doradziła mi w wyborze...
~Cezary
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2014

POLECAM wątek zamknięty SZEROKA OFERTA URZĄDZEŃ W ATRAKCYJNEJ CENIE.PROFESJONALNY MONTAŻ I...
~G.J.K AUTO SERWIS SAMOCHODÓW JAP
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2014

Profesjonalna usługa wątek zamknięty Pan Tomek Manowski instalował wentylacje i klimatyzacje w mojej kawiarni w...
~Mariusz Świdkiewicz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2014

Małgorzata Zalewska - opinia wątek zamknięty Skorzyastałam z usług firmy Inastalacje Magdalena Manowska i jestem bardzo...
~Małgorzata Zalewska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lipca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry