Wenus

Fryzjerzy

Gdynia, Morska 82

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Julia - opinia super robota! dziewczyny konkretne
~Julia
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 13 czerwca 2023

Grzegorz - opinia Super. Dziewczyny znają się na rzeczy.
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 sierpnia 2022

polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z obsługi w tym salonie Panie są przemile chętnie...
~Natalia
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 października 2018

Joanna Wisniewska - opinia wątek zamknięty Korzystam odlat z Salonu Wenus nigdy nie wyszlam zadowolona a szefowa...
~Joanna Wisniewska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 lipca 2020

Adrian Adrian - opinia wątek zamknięty Polecam serdecznie usługi tego salonu. Korzystam w sumie już od paru lat i...
~Adrian Adrian
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 lipca 2020

Paulina - opinia wątek zamknięty Jestem nowa klientka tego salonu, ale już od wejścia czuć tam fajna...
~Paulina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 lipca 2020

zadowolona klientka wątek zamknięty sprawnie, konkretnie i dokładnie. polecam :)
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 marca 2019

Ściecie męskie wątek zamknięty Bardzo polecam. Pani scinala bardzo profesjonalnie, zadbala o kazdy szczegół....
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 lutego 2019

Zenada wątek zamknięty Jedna pani pisze na telefonie, druga ma klienta. Łaskawie zostałem obsłużony...
~Kasjan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 marca 2018

Byłam polecam wątek zamknięty Bardzo fajne dziewczyny I pozdrawiam Panie w blond włosach farbowala Mi...
~Stała klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 grudnia 2017

Polecam wątek zamknięty Mila obsluga, sympatyczne dziewczyny i napewno jeszcze tam wroce ☺☺
~Bożena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 grudnia 2017

Strasznie drogo wątek zamknięty Zdecydowanie nieadekwatna cena w stosunku do miejsca i jakości
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 listopada 2017

Super!! wątek zamknięty Polecam! Dziewczyny miłe, sympatyczne, znają się na tym co robią :))
~Dominika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 lipca 2017

Polecam! wątek zamknięty Bardzo polecam ten salon fryzjerski. Chodzę do niego od kilku dobrych lat i...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 czerwca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry