Widok

Wesele w Restauracji Victoria Małkowo

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam mam pytanie czy ktos organizował wesele w Małkowie w restauracji "Victoria"?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
byłam tam gościem na weselu we wrześniu i średnio polecam
wejście po stromych schodach, do toalet trzeba zejść na parter:( stoły długie co mało integrowało gości i ten właścicel który ciagle chodzi po sali Jedzonko spoko:)

imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Graliśmy tam na kilku imprezach i na Sylwestra-polecam.Zespół MASSUANA www.massuana.pl

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję bardzo za odpowiedź:)pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
WIECIE MOŻE KIEDY TERAZ JEST JAKAŚ IMPREZA? NO I MAM NADZIEJĘ ŻE TA ORKISTRA JUŻ NIE BĘDZIE GRAŁA.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
TO WASZE GRANIE NA SYLWESTRA! NIE WIEM CZY JEST SIE CZYM CHWALIĆ LEPIEJ BYŚCIE PUŚCILI JAKIEŚ RADIO. SAMI SŁYSZELISCIE CO O WAS MÓWILI PO ZABAWIE I JESZCZE SIE REKLAMUJECIE. A CO DO JEDZENIA I OBSŁUGI SUPER!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najbliższa zabawa jest 24 stycznia 2009 i grać będzie zespół Adamo z Czerska z oryginalną elektryczną perkusją na żywo kolejna zaś 21 lutego 2009 i na tej zagra zespół Ragtime z Bolszewa. Zapraszamy
PS. Tamten zespół co grał na sylwestra zagrał u nas ostatni raz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zespół MASSUANA grał na pierwszym Sylwestrze w 2007 r a Pan pisze o zepsutej imprezie z 2008 / 2009 r i zespole bez nazwy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również byłam tam gościem i całkowicie się nia zgodzę z przedmówczynią !!! Nie widziałam jeszcze płaskich czy poziomych schodów te były normalne a co do toalet to chyba lepiej że są piętro niżej ! Wolałabyś siedzieć przy drzwiach od toalety? Natomiast jeżeli chodzi o ustawienie stołów to jest ono tradycyjne i jak najbardziej integrujące gości trzeba po prostu usiąść w odpowiednim towarzystwie. Stoły ustawione były w podkowę i każdy siadał gdzie mu się podobało ! Nieintegracyjne ustawienie stołów to stoliki kilkuosobowe i na dwoch różnych salach! Zawsze znajdzie się ktoś komu się coś nie podoba ja bawiłam się bardzo dobrze i będę dobrze wspominać to wesele ! Nawet właściciel nam nie przeszkadzał bo wykonywał swoje obowiązki chcąc zadowolić gości.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj, my mieliśmy am wesle i ogólnie wszystko ok., nawet polecam, jedzenie naprawde dobre w duzych ilościach, obsługa ok., właściciel fakt obserwuje ale sie nie udziela. Nam to nie przeszkadzało,było nawet nie widoczne. W każdym bądź razie poecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja rowniez mialam tam wesele. Sale zalatwilismy z polecenia. Jestem w 100% zadowolona. Z reszta po moim weselu polecilam kolezance i tez jest bardzo zadowolona!!! Jedzenie przepyszne,ciasta,torty i prosiaczek-super. Wlasciciel chodzil po sali z pilotem od klimatyzacji i tylko po to. Naprawde super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cześć,mam pytanie do dziewczyn, które miały wesele w Victorii w Małkowie, wiecie co bo ja boje się, że mi cena menu mocno się podniesie przed samym weselem, a ja nie będę miała już wyjścia i będę musiała się na to zgodzić. Wesele mam w maju, umowy jeszcze nie podpisywaliśmy, kierowniczka mówiła, że na początku maja możemy szczegóły omówić i podpisać tą umowę:/ dla mnie to trochę poźno
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miałam tam wesele w sierpniu 2008 a rezerwacje sali i zaliczke wpłacaliśmy w marcu 2007 (bez żadnej umowy). Przy wpłacie pani poinformowała, że ceny mogą wzrosnąć ale, że nie będzie to więcej niż 10 zł więć zamiast menu za 120 zł miałam za 130 zł tak jak mówiła

Szczegóły omawialiśmy dwa tygodnie przed weselem.

Faktycznie może późno, ale myślę, że nie będzie problemu jak będziesz chciała wcześniej.

Pani, która przyjmuje klientów, może wydać się troszke "dziwna" (nie podaje konkretów jesli chodzi o ilość porcji) troszke sie o to bałam ale jak się okazało nie miałąm czego. Mialam wesele na 100 osób a jedzenia zostało jeszcze na 30.

Myślę, że nie masz się o co martwić. Obsługa też jest ok :0 Ja byłam bardzo zadowolona :)

Życzę powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiecie może ile się płaci za dzieci? Bo my zapomnieliśmy zapytać a ustalamy listę gości
image[/url]
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up :)
image[/url]
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz co w sumie nie pamiętam, ale wiem na pewno, że za orkiestrę czy kamerzystę płaci się tyle co za gości, więc podejrzewam, że za dzieci pewnie też
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzwoniliśmy dzisiaj: Za dzieci do 9-10lat płaci się połowę, a cena się nie zmieniła,czyli wynosi 140zł za osobę dorosła.
image[/url]
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i ona pozostanie na ten rok?? a za poprawiny ile?
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co mówiła ta Pani to do maja się nie zmieni napewno. Za poprawiny 1,5tys.zł
image[/url]
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki z odpowiedz, ale super by było, ja się tym przejmuje dlatego, że ogólnie wesele miałam robić na innej sali, ale mi kierowniczka przed podpisaniem umowy podniosła cenę o 30 zł wiec musiałam zrezygnować dlatego teraz taka wyczulona na tym punkcie jestem
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny jeszcze takie pytanko mam, co do wystroju sali, bo jak któraś z Was to określiła to faktycznie kuleje;) kupiłam balony perłowe i złote, bo chciałabym w takich kolorach wystrój sali,i która sama w sobie jest kolorowa tylko nie pamiętam jak jest z tym wystrojem tzn z tego co wiem na ścianach miały być te śmieszne dzwonki, które niekoniecznie mi się podobają, ale nie wiem co z dekoracją stołów, czy kwiaty na stołach będą i czy one są w jakiś większych wazonach (bo na stronce były pojedyncze róże w małych wazonach), i co z serwetkami, bo z tego co widziałam to wszystko podąża w kierunku różowym i bordowym będę wdzięczna za wszelkie informacje;)
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aha i jeszcze jedno Karlosik pisałaś o kwocie na ten rok, tylko nie wiem jak będzie wyglądać sytuacja przy ok 90 osobach czy to przypadkiem nie będzie większa kwota
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up :)
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny 'z Victorii' czy któraś z Was była już omówić szczegóły ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy w Małkowie jest tylko sala Victoria czy tez nie mam tam jeszcze jakiejsc nowej> ktos cos wie? i w ogole jak relacje z tych sal?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie bylam tam ale slyszalam ze fajnie i nie drogo!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Był z was może na sylwestrze w Victorii ? Jak tak to mogę wiedzieć jakie było jedzenie? Nie chodzi mi czy dobre czy złe tylko np: de volai itd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jedzonko jest spoko i naprawdę dużo uwież że każdy znajdzie coś dla siebie i nie wyjdzie z imprezy bgłodny. Jeśli chodzi o podanie dań to wszystko znajduję się na półmiskach i można się najeść do syta. Mięska są różne a DeVoaille również znajdują się w tym bogatym menu. Cena za osobę za Sylwestra wynosi 200 zł a na żywo zagra zespół MEDIUM z Wejherowa. Pozostałe szczegółowe informacje znajdziecie na stronie sali VICTORIA :
http://www.restauracja-victoria.pl
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiem tyle trolle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10
popieram trolle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
byłam tam na weselu siostry-jedzenie jak najbardziej OK.... i naprawdę dużo!Sala piękna,duża! Właściciel jak najbardziej w porządku-można by z nim "konie kraść" ! Ale ta baba (matka,żona,kochanka...nie wiem) masakra!!! W ogóle nie liczy się ze zdaniem gości,narzuca na siłę swoje poglądy-uważa,że to co podoba się jej to musi podobać się wszystkim innym!!!
Np.siostra umawiała się z facetem na 4-ro piętrowy tort weselny i na 6 małych na stołach.A na weselu pojawiło się 6 małym i tort weselny 3 piętrowy-ponieważ kobieta uznała,że skoro są torty na stołach to weselny może być mniejszy!
Młodzi chcieli dwa indyki,ale ona na siłę wciska im prosiaka...bo jej się indyk nie podoba!Także kobieta zraża do siebie ludzi!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 6
byłam na weselu w rezydencji i było super czysto dużo miejsca ,jedzenie i obsługa super
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 28
Nie wiem na której sali się bawili poprzednicy , ale NOWA VICTORIA REZYDENCJA- to porażka... Dużo jedzenia ? Po ślubie wróciłam do domu i razem z chłopakiem zrobiliśmy sobie tosty. Jedzenia mało , obsługa tragedia- poprosiliśmy o dokładki to usłyszeliśmy ,że nic nie ma już. puste miejsca na stole. Właściciel cały czas obserwował na sali bawiących się gości. Jedynym plusem tej sali jest wygląd z zewnątrz- reszta do poprawy w szczególności ten właściciel no i jedzenie... a raczej jego brak. Menu za 200-250 złotych , a na stołach pusto. Po menu człowiek myślał ,że będzie tego kilogramy, a tu d*pA... Sala sama w sobie może i ładna,ale szału nie robi. Ogromny plus również za klimatyzacje. Działa rewelacyjnie. Byliśmy na wielu imprezach ,ale dla mnie zawsze NOVA w Strzepczu , Gościniec u Przyjaciół w Kleszczewie , Gosia -Kielno, Mański-Sierakowice to sale na wymarzone wesela.. Rezydencja w skali od 1/10 , dostaje marne 4 ...
popieram tę opinię 35 nie zgadzam się z tą opinią 22
Faktycznie, szału nie było, potwierdzam. Za mało obsługi co do ilości gości no i ryba po grecku podana w kompotnierkach :))) Osobny temat to sztućce a dokładnie widelce, ubaw niezły, większość z powyginanymi w rożne strony zębami. :D :D
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 13
mama była ostatnio na duzej imprezie urodzinowej i tez nie poleca. Jedzenia malo a ciasto porazka ( sama jest emerytowana kucharka i cukiernikiem ). Myslelismy wczesniej zeby sami tam zrobic wesele, ale zdecydowalam sie na orchidee w chwaszczynie i polecam :) bylismy tam na 3 weseleach i w lipcu mielismy chrzciny. Wszystko super a z p.Marylka we wszystkich kwestiach mozna sie dogadac :) no i targowac ceny :D
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 10
Na moim weselu było wszystko dobrze.Jedzenia dużo i i dobre,do kelnerek niemiałam zastrzeżeń z właścicielami też się dobrze dogadywałam ciasta rewelacja ,smaczne nie takie słodkie mój chrzestny nigdy nie jada tortu a tu zjadł.Troche żałują na dekoracje.Ale pozatym wszystko okej.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 16
witam.Robiliśmy 80 urodziny mojej mamy ,wszyscy byli zadowoleni,chcieliśmy ponownie zrobić impreze tym razem wesele mojego syna ale wszystkie terminy do pażdźiernika były zajęte.A szkoda miejsce ładne ,sala duża jedzenie smaczne ciasta pychotka nieczuje się chemi widać starają się aby było zdrowo.Z szefostwem to co ustaliliśmy to wszystko było.Napewno jeszcze tu wrócimy.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 20

Byłam kiedyś w tym lokalu na imprezie ,podobało mi się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
do góry