Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rodzice Julii - opinia wątek zamknięty Wesoła Kraina na Śródmieściu to przecudowne miejsce dla naszych pociech....
~Rodzice Julii
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 września 2021

Agata - opinia wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki nad naszą córką. Codziennie ze żłobka...
~Agata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 listopada 2020

rodzice Kuby i Piotrusia - opinia wątek zamknięty Synowie chodzili do Wesołej Krainy na Menonitów po dwa lata i doskonale się w...
~rodzice Kuby i Piotrusia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 września 2020

Mama Maryśki - opinia wątek zamknięty Córka chodziła do placówki dwa lata. Trafiła jako niechodzacy roczniak -...
~Mama Maryśki
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 września 2020

Tata Leonarda - opinia wątek zamknięty Myślę i widzę, że syn spędził tam niesamowity czas. Nauczył się wiele i...
~Tata Leonarda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 września 2020

Sylwia - opinia wątek zamknięty Syn chodził dwa lata do Wesołej Krainy na Menonitów 2A. Żłobek spełnił nasze...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 września 2020

Kacper - opinia wątek zamknięty Nasza córka uczęszcza do Wesołej Krainy na Meonitów odkąd skończyła roczek...
~Kacper
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 czerwca 2020

polecam wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki nad nasza córką, która uczęszczała do...
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 września 2019

Idealne miejsce dla każdego maluszka wątek zamknięty Mój synek uczęszczał do Wesołej Krainy odkąd skończył roczek. Uwielbiał to...
~JJ
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 września 2019

najlepszy żłobek wątek zamknięty Syn do żłobka na ul. Żwirki i Wigury uczęszczał rok (gdy zaczął uczęszczać do...
~kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 września 2018

Wspaniały żłobek wątek zamknięty Do żłobka Wesoła Kraina chodziło 2 moich synków. Opieka rewelacja, Panie...
~Alicja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2017

Wspaniałe miejsce wątek zamknięty Mój synek chodzi do zlobka wesoła kraina 4 miesiące. Poszukiwania zlobka były...
~Aneta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lipca 2017

Polecam Wesołą Krainę wątek zamknięty Z całego serca polecamy Wesołą Krainę. Kochane ciocie, które zawsze...
~Rodzice Hani i Stasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 marca 2016

Serdecznie polecam wszystkim opiekuńczym rodzicom;-) wątek zamknięty Moje dziecko uczęszcza do tej placówki już 2 lata. Od początku, mimo moich...
~MagdaK
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 września 2015

wspaniałe przedszkole wątek zamknięty Mój synek uczęszcza do tego przedszkola od niemal roku i po tym czasie mogę...
~Kinga
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 września 2012

Polecam wątek zamknięty Wspaniałe podejście do dzieci. Syn nie chce wychodzić :) Stały nadzór nar...
~mama
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2012

Dziękujemy wątek zamknięty Słowo dziękuję nie wyrazi tego co Panie nauczycieli zrobiły dla naszego...
~Mama i tata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 listopada 2011

SUPER PRZEDSZKOLE! wątek zamknięty Polecam serdecznie!!!opieka w przedszkolu jest rewelacyjna,lepszej nie można...
~domajna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 listopada 2011

zadowoleni rodzice Adasie:) wątek zamknięty Polecam wszystkim rodzicom opieka nad naszymi skarbami PIERWSZORZĘDNA! Panie...
~Ewa Gontarenko
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 września 2011

Opieka nad dzieckiem wątek zamknięty FANTASTYCZNA opieka nad dziećmi! Panie mają świetne podejście do dzieci i są...
~mama
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 listopada 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry