Widok

Wesoła Kraina - prośba o opinie

Poprzednie, negatywne opinie znikneły, dlaczego? :) Kto coś wie na temat tego żłobka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja córka tam chodzi od początku września. Ma 13,5 mca. Nie jest w stanie poki co powiedziec co i jak, ale jak zaprowadzamy ja do zlobka pokazuje paluszkiem, usmiecha sie. W momencie jak wychodze to troszke poplakuje ale przestaje zanim wyjde za drzwi. Rozgladalismy sie zazlobkiem od lipca i poki, co " ciocie" sa te same. Marta wychodzi ze zlobka czysta najedzona, niema odpadrzonego tylka. Od czasu do czasi jesy takis giz na glowie( ale znajac moje dziecko i tak ciesze sie zecala glowa nie jest obita😉).
Jesli chodzi o negatywne opinie to zauwaz ze pisala je osoba zwolniona. Zarzuty dotyczyly glownie stosunku pracodawca pracownik. Mnie nie interesuje to, jaka umowe maja pracownicy.
Jesli chodzi o czystosc... Podeszwy kapciuszko corki sa czyste, ubranka ubrudzone ewentualnie jedzeniem albo trawa. Co swiadczy zedzoecko dostaje jedzenie i wychodzi na dwor. Czasem tez odbieramy core w innych ubrankach niz byla. Woec Panoe dbaja, zeby noe chodzila noe wodomo jak brudna.
Plusy wg mnie malytkie grupy. Mlodszagrupa ma 6 dzieci. W calymzlobku jest pietnastka. Rytmika 2x tydz i angielski 2xtydz. Bylam raz na zajeciach z rytmiki. Byla pod wrazeniem. Pani zainteresowala swoimi zajeciami. Starszedzieci wykonywaly cwiczenia mlodsze krecily soemoedzy nimi a "ciocie" nie siedzily wtym czasie na kawoe tylko opiekowalysoe dzoecmi. Dobry katering. Czasem odbieramy core po drzemce. Dostaje podwieczorek na wynos i sa to zdrowe rzeczy. Pomieszczenia sa duze maja duze okno kest jasno czystko. Jak soe wchdzi z korytarza jest oddzielne wekscie do sali starszej grupy oddzielna jadalnia i oddzielna sala maluszkow.
Widzialam w kilku zlobkach gdziebyla 30 dzieci w jednejsali. Tzn bylo to mieszkanie na parterze pokoj z aneksem kuchennym plus drugi maly pokoj. Ciasno malo switla, takie przytlaczajace. A w wesolej krainie jeat duzo miejsca.
Minus to cena 1100 zl z wyzywieniem. I godziny otwarcia, najpozniej do 17 powinno siedzeckoodebrac. 2x tydz koncze ponznoej prace. Maz musisoe irywac, zeby odebrac Mloda.
Zobaczymyjak bedzie dalej!!!
P.S. zalezalo nam na Megamocnych, bomieszkamy bardzo blisko. Zapisalam na liste rezerwowa corkie juz chyba wkwoetniu. Niestety mimo przypominania sie co jakos czas nikt nie poinformowal mnie, ze nietworzanowejgrupy zlobkowej ajedynie mozna liczyc na miejsce jesli jakies dziecko zrezygnuje. Dowiedzialam sie o tym dopiwro w lipcu dopiiero jak dokladnie sama dopytalam. Gdybym liczyla na dostanie sie z listy rezewowej to bym sie przeliczyla. Mialam wrazenie, ze wMegamocnych to taki biznes. Osoby pracujace w sekretariacie nie maja powiazania z dziecmi. W wesolej krainie wlascicielka jest codziennie na miejscu, sama zajmuje sie dziecmi. Mi osobisie bardziej odpowiada takie podejscie niz biznesowe.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się. Tez syn tam chodzi i mam dokładnie takie same spostrzeżenia co Ty. Nie wyobrażam sobie młodego w grupie 30 dzieci w publicznym lub nawet 25 w megamocnych.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dolne Miasto

Centralne ogrzewanie (8 odpowiedzi)

Witam! Mieszkam w mieszkaniu komunalnym z piecowym ogrzewaniem. Chciałbym założyć centralne...

Kamienna Grobla (3 odpowiedzi)

Kamienna Grobla powstanie przy nabrzeżach Motławy na Dolnym Mieście. Do ścisłego Śródmieścia...

do góry