Widok
Wesoły Skrzat
Także nie zgadzam się z powyższymi opiniami! Mój synek tam chodzi i jest bardzo zadowolony :) Ma swoich " kumpli" z którymi wariuje i się świetnie dogaduje :) Panie zaś, zawsze zdają relację z całodziennego pobytu syna, który jest wydawany czysty, nakarmiony, wyspany i zadowolony. Myślę, że niektóre osoby z forum szukają dziury w całym. Drodzy rodzice, jeżeli chcecie indywidualnej opieki zatrudnijcie opiekunkę a nie oddajecie dzieci do żłobków, w których takiej opieki nie będą miały.
Pozdrawiam...
Pozdrawiam...