Gabinet Weterynaryjny Bez Bólu

Weterynarze

Gdańsk, Jasieńska 84/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Joanna - opinia Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Bardzo sympatyczna atmosfera. Polecam.
~Joanna
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 18 lipca 2023

Dariusz - opinia Pani Gólcz bardzo wnikliwie zajmuje się naszymi psami i pomogła w wielu...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 września 2022

Karolina - opinia wątek zamknięty Świetna fachowa porada. Pani doktor bardzo profesjonalna najpierw...
~Karolina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 marca 2022

Eliza - opinia wątek zamknięty Fantastyczne i holistyczne podejcie do zwierząt. Pani weterynarz zajmuje się...
~Eliza
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 stycznia 2021

Marcin - opinia wątek zamknięty Super lekarz, trafna diagnoza, polecam kazdemu komu zalezy na pupilu jak na...
~Marcin
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 stycznia 2020

Bardzo zaangażowany lekarz wątek zamknięty P. Doktor bardzo wnikliwie przeprowadzila wywiad, Pieska dokladnie...
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2019

Lamanie prawa?! wątek zamknięty Przyszlam do tego gabinetu sprawdzic co sie dzieje z moim psem. Od rana...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 września 2018

Prawdziwa specjalistka wątek zamknięty Weterynarz trochę gadatliwa, trzeba zarezerwować więcej czasu, ale nie do...
~Iza
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 stycznia 2018

Najlepszy weterynarz na jakiego trafiłam wątek zamknięty Z moimi kotami chodziłam do weterynarzy regularnie. Jednak jak się później...
~Pani Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 maja 2017

Profesjonalizm i zaangażowanie – polecam gorąco wątek zamknięty Z całego serca każdemu zwierzakowi polecam Panią Doktor. Rzetelna wiedza,...
~Gosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 marca 2017

Tragedia wątek zamknięty Próbowałem umowić psa na wizyte swojego psa , Pani zapytana o cene kreciła...
~Klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 stycznia 2017

Szczerze polecam wątek zamknięty Do Pani doktor chodzę już z kolejnym pokoleniem kotów. Pani weterynarz jest...
~Garcija
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 marca 2016

Polecam wątek zamknięty Jestem zadowolony z wizyt u pani doktor. Ogromne zaangażowanie i...
~tomek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 lutego 2016

Damski odpowiednik doktora Hausa wątek zamknięty Zanim szczesliwie trafilam do pani doktor, obskoczylam kilka znanych i...
~Iga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 stycznia 2016

Super gabinet - polecam gorąco. wątek zamknięty Na prawdę wspaniałe miejsce. Widać, że Pani Joanna jest specjalistką w tym...
~Wdzięczny klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 grudnia 2015

Polecam Panią Doktor wątek zamknięty Polecam po każdym względem: zaangażowanie, sporo czasu dla pacjenta, wiedza.
~właścicielka pupila
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 października 2015

Profesjonalizm i zaangażowanie wątek zamknięty Zdecydowanie polecam Panią Gólcz, jest kompetentną lekarką, poświęca dużo...
~Igor
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2015

Dobry lekarz wątek zamknięty P. Doktor z sercem i profesjonalnie zajmuje sie naszym zwierzem. Każdemu...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 marca 2015

Super lekarz, profesjonalizm i zaangażowanie wątek zamknięty Pani doktór poświęca dużo czasu swoim pacjentom i ich właścicielom. Lekarz...
~Emma
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 października 2014

polecam wątek zamknięty Pani Doktor sumienna i z pasją wykonuje swój zawód .
~m
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 marca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
29

postów

29

wątków

do góry