Widok

Weterynarz Kalinowa - proszę o opinie.

Karczemki Temat dostępny też na forum:
Bardzo proszę o opinię, godziny otwarcia, czy polecacie? dziękuję!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam, polecam.
Sympatyczna Pani, wyjaśniła wszystkie wątpliwości- dała dużo rad.
Co prawda byłam tylko po leki dla swojej kotki, ale na pewno znalazłam nowego lekarza dla swojego zwierzaka.

Godzin otwarcia dokładnie nie pamiętam, ale jakoś od 9- 11 i później od 16- nie pamiętam do której :-)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8
Super super super super
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8
Polecam !!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
SUPER POLECAM
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Bardzo dziwne że negatywne opinie zostają usunięte???
Kilka dni temu pisałam negatywnie o tym gabinecie ceny, podejście itd. Polecałam natomiast centrum weterynaryjne animal garden. Pod moim postem pojawiły się kolejne negatywne komentarze które również zostały usunięte.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2


to prawda, widziałam te negatywne komentarze. I faktycznie - zniknęły! Czy użytkownicy forum nie mają prawa wyrażać własnej opinii? Czy muszą ją najpierw skonsultować z portalem Trójmiasto.pl aby się upewnić, czy opinia ta jest zgodna z wizją świata portalu Trójmiasto? Absurd.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Drogi trollu! Nie wiem co takiego ci sie w zyciu przydarzylo, ze postanowiles uwziac sie na Pania Doktor!i czy nazwiesz sie „aaaa” czy „k” , "anonim", "Jabar"czy jeszcze bardziej finezyjnie, nie zmieni to faktu ze jestes zwyklym trollem internetowym, ktory hejtuje ostatnia osobe ktora na to zasluguje... wspolczuje ci bo musisz byc bardzo nieszczesliwym czlowiekiem... w dodatku z mnostwem czas, skoro zagldasz na watek co kilka godzin i sprawdzasz czy ktos cos napisal czy moze musisz jeszcze jakies pomyje powylewac? i dodajesz ciagle nowe wpisy pod fakeowymi psudonimami....Kazdy kto leczyl zwierzaki u Pani Doktor to wie jaka jest prawda i uwazam za obrzydliwe pisanie tak klamliwych wpisow. W dodatku zadnych konkretow, dat rzekomych wizyt? Drogich lekow? Dla mnie to jest po prostu podle co robisz. mozesz po tym spojrzec w lustro?
Kazdy ma prawo wyboru swojego lekarza, jednemu ktos podpasuje, drugiemu nie. mozna sobie dowolnie wybrac do kogo sie bedzie chodzilo, ale skoro poswiecasz tyle czasu na wrzucanie takich wspisow, to ewidetnie widac, ze masz problem. i to duzy. i wcale nie jest nim Pani Doktor. a raczej ty sam.

A teraz bedzie moja opinia, moja i moich 2 kotow i psa, ktorymi Pani Doktor Ola opiekuje sie od 12 lat (pies) i 13 lat (koty). Do Pani Doktor zaczelismy chodzic jeszcze do przychodni Animal Pharma w Gdansku- Osowej, a pozniej na Karczamkach jak Doktor otrzywała swoja przychodnie.I bynajmniej nie byly to wizyty tylko w celu szczepien. Od wycigania psa i kota z ropomacicza i ich pozniejsza sterylizacja, przez choroby odkleszczowa u psa - anaplazmoze, ktora wywolala u psa zapalenie stawow, gdzie zaden ortopeda nie zasugerowal ze to moze byc od kleszcza, dopiero Pani Doktor cos takiego zasugerowala- po czym zlecila badanie i wyszla jak byk anaplazmoza! przez usuwanie zeba u kota, liczbne usg , wymazy z ucha, pogryzienie kota przez kunę ( to juz na Karczemkach!), przez dyskopatie szyjna psa, wlacznie z wizyta domowa w wigilie gdzie Dr przyjechala do nas do domu zrobic obolalemu psu zastrzyk, bo nie mogl sie ruszac!ratowanie psa po tym jak zrzucil sloik z zakwasem i zlizal zawartosc razem ze szkłem!przez skrupulatna dignostyke problemow trzustkowych kotki!zamglenie spojowki u kota, niskie tetno u psa - i dalsza diagnostka kardiologiczna. Jezeli cos wymaga skierowania do specjalisty, to Pani Doktor to jak najbardziej zaleci.Doktor Ola jest lekarzem z wielkim sercem i rownie wielka wiedza medyczna, ale co rowniez wazne - z intuicja, dzieki czemu moje zwierzaki przezyly juz tyle lat! A wyniki badan profilaktycznych ktore robimy przynajmniej raz do roku, pokazuja jak dobrze prowadzeni byli przez cale swoje zycie :) i to dzieki Pani Doktor. nie zlicze ile razy bylismy na wizytach, ile razy dzwonilam skonsultowac ich stan. zawsze moglam liczyc na pomoc. a w naglych przypadkach tym bardziej.... Imam nadzieje, ze jeszcze wiele lat moje zwierzaki w dobrym zdrowiu, bede pod opieka Pani Doktor.

jeszcze raz pozdrawiam wszystkich zwierzolubnych, zwierzakom zycze duzo zdrowia, a w razie choroby polecam wizyte u Pani Doktor :) a Panciostwu wszelakiemu zycze zachowania zdrowego rozsadek przy czytaniu opinii takich hejterow jak ten tutaj :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7


no pięknie, to Twoja opinia - ale pozwól innym, że wyrażą swoją. Albo Trójmiasto.pl będzie pozwalać wyrażać na ogólnodostępnym forum każdą opinię, albo -kasując wybrane przez siebie komentarze- nigdy nie będzie wiarygodnym portalem. Konstytucja gwarantuje wolność słowa.

"1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji" (Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. Art. 54)

Ps. Nie mam nic wspólnego z innymi nickami, które wymieniłeś/wymieniłaś.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kazdy ma prawo do opinii, ale nie obrzucania blotem i wymyslania historii i to w formie uporczywego trollingu. Administrator portalu ma prawo kasowac wpisy naruszajce regulamin, ale mysle, ze o tym wiesz, skoro taki z ciebie prawnik. Konstytucja gwarantuje tez obywatelom ochrone czci i dobrego imienia, ale jak mniemam uznajesz tylko te zapisy ktore ci pasuja.

pozdrawiam i zycze lepszych zajec w zyciu niz wyzywanie sie w interencie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6


masz pewność, że skasowane opinie naruszały cześć i dobre imię pani weterynarz? W takim przypadku portal powinien podać podstawę prawną swojej decyzji o skasowaniu opinii i powiadomić czytelników, iż tego dokonał. A tu po prostu zadziałano na rzecz jednej ze stron konfliktu arbitralnie przyznając jej rację. Trudno wygrać spór o naruszenie czci i dobrego imienia jeśli swiadczy się usługi. Każdy ma prawo je ocenić w internecie. Skąd wiadomo, iż to troll? Mnie też wrzuciłaś do jednego worka z innymi, choć nie mam z panią weterynarz ani opiniami nic wspólnego, ale razi mnie jawne łamanie prawa do wolności wyrażania OPINII. Opinia jest -z gruntu rzeczy- subiektywna. Dlaczego nie możesz przejść nad tym do porządku dziennego? Nie uznajesz, że pani weterynarz mogła popełnić błąd?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pamiętam skasowane opinie i były negatywne, ale z obrzucaniem błotem miały niewiele wspólnego. Wątpliwe takze żeby można było je nazwać uporczywym trollingiem (no chyba, że pisała je jedna osoba) .
Czy biorąc pod uwagę Twoje argumenty nie można w tym kraju wydać negatywnej opinii? Jeśli ktoś jest niezadowolony z usługi to nie może wyrazić swojej opinii, bo konstytucja gwarantuje ochronę czci i dobrego imienia? Przecież to absurdalne. Piszac o uznawania wybranych opinii zaprzeczasz sam/a sobie. Żeby uprzedzić dalszą dyskusje nie mam zdania na temat tej Pani weterynarz.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Za trola się nie uważam. Wyraziłam swoją opinię na podstawie własnych doświadczeń związanych z Panią doktor (nikogo błotem nie rzucałam) które też opisałam w komentarzu który został usunięty.
P. S. Ropomacicza można było uniknąć wcześniejszą sterylizacją którą powinna zaproponować pani Doktor skoro właściciel tego nie wiedział.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mój negatywny komentarz został również usunięty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To świadczy tylko o tym iż Pani "Doktor" mogła maczać w tym palce.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Więc teraz nie trzeba pytać o opinie. Każdy widzi jaka jest naprawdę.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Zwierzaki

Wojciechowe wzgórze - zna ktoś taką hodowlę? (19 odpowiedzi)

j.w zna ktoś tą hodowlę, warto kupić tam pieska? bardzo proszę o pomoc bo ja się kompletnie na...

Weterynarz dla buldoga francuskiego (3 odpowiedzi)

Witam, czy ktoś może polecić weterynarza, który specjalizuje się w leczeniu buldogow francuskich

Zaginął pies Doberman 02.02.16 (10 odpowiedzi)

Pies zaginął w Koleczkowie w okolicy szkoły, pies zachipowany, na uczciwego znalazcę czeka...

do góry